• Сьогодні: Вівторок, 26 Жовтня, 2021

Повторимо? Чи дамо шанс?

Вересень10/ 2015
avatar
Роман Сімутін

Депутат Київської обласної ради

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

vzyatka_1Не минуло і тижня з моменту “проведення” конкурсу по визначенню виконавця послуг по дерибану 18 млн грн, як маємо новий ляпас.

Коротко. 21 травня 2015 року Броварська міська рада прийняла рішення про внесення змін до міської програми по будівництву та реконструкції об’єктів соціального призначення на 2008-15 роки, де визначила асигнування на реконструкцію центру фізичного відпочинку “Металург” 613 тис. грн. Ніби корисна справа, але ж шулер так і залишається шулером.

1 вересня 2015 року начальник відділу капітального будівництва Броварської міської ради Павлик Л.О. вносить зміни в річний план закупівель:Річний план закупівель 2015 ВКБ зі змінами від 01.09.2015Таким чином очікувана вартість закупівлі зросла до 21 млн грн, а торги призначили на 6 жовтня 2015 року. Текст оголошення.

То повторимо? Чи дамо шанс виправитися?

 • avatar
  Олексій
  6 років тому

  Ціна в 21 млн. грн. більш реальна від 621тис. грн. Якщо є сума – то є кошторис котрий має підтвердити вказану суму. Але треба бути не розумним щоби взятися за ту роботу. Цікаво було б дізнатися хто візьметься. Хто збирається виконувати роботи при оплаті по 100 грн. в день на руки робочим? Хто збирається платити, наприклад, плиточнику за укладку плитки на підлогу по 25-30 грн. Саме стільки передбачає дозволений державою розмір зарплати. Знаю що пишу, бо є фахівцем у цій діяльності. Особливо зважаючи на те як у нас в Броварах активно працює Народний контроль, і які у нього досягнення саме в будівельно-ремонтних роботах.

  • avatar
   Миколай
   6 років тому

   Олексiй, а бiльш детальнiше, про “Особливо зважаючи на те як у нас в Броварах активно працює Народний
   контроль, і які у нього досягнення саме в будівельно-ремонтних роботах” ??? Цiкаво дiзнатись!!! iз такими “досягненнями” треба боротися! )))