• Сьогодні: Середа, 30 Листопада, 2022

Чемпіонський пояс боксерки Шатерникової придбав броварчанин: ще 20 тисяч підуть на допомогу солдатам

Серпень27/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

303149Всі кошти, отримані від благодійного аукціону, чемпіонка світу з боксу за версією GBU Аліна Шатерникова передала на лікування пораненим в зоні АТО бійцям: Іллі Дроздюк і Віктору Бойко.

Ще в середині серпня усі небайдужі могли взяти участь у торгах за чемпіонський пояс Аліни Шатерникової за версією Global Boxing Union, завойований нашою співвітчизницею в 2005-му році. Торги проходили в рамках благодійного аукціону від сайтів iSport.ua та Football.ua і привернули увагу чималої кількості поціновувачів нагород подібного рівня та просто бажаючих допомогти українській армії.

За підсумками аукціону, найвищу ставку в розмірі 20 тисяч гривень зробив віце-президент Броварський Федерації боксу Олександр Резник.

Прибувши на зустріч для отримання поясу особисто з рук Аліни Шатерникової, Олександр відразу зазначив, що реліквія обов’язково повернеться в колекцію чемпіонки. Сама Аліна, однак, наполягла, щоб пояс залишався у нового власника, так як свою місію він виконав – допоміг зібрати значну суму для допомоги постраждалим бійцям.

Всі виручені гроші відразу ж були доставлені в Київський військовий шпиталь і порівну розподілені на потреби двох поранених солдат – Іллі Дроздюка та Віктора Бойка. Перший постраждав від кулі снайпера, а другий втратив руку в боях під Луганськом, і тепер обом необхідні дорогі та складні операції.

2(318)

“Хлопцям як ніколи потрібна наша підтримка і допомога. Жодна спортивна нагорода не коштує людського життя, тому я закликаю всіх спортивних діячів і патріотів України приєднатися до подібних акцій, і всім разом зібратися заради однієї мети – допомогти нашим військовим заради миру в країні”, – зазначила Аліна Шатернікова.

1(267)

Сам Олександр Рєзнік на прохання журналістів «Маєш право знати» прокоментувати ситуацію, здивувався появі інформації в пресі, адже за його словами, зустріч з чемпіонкою світу проходила не публічно і без присутності журналістів. «Так, я дійсно придбав цей пояс і відразу віддав його назад пані Аліні – вона його заслужила, виборола в боях на рингу, а я лише хотів допомогти пораненим бійцям. Однак чемпіонка наполягла, щоб пояс лишився у мене – тож тепер він на почесному місці в Броварах» – повідомив Олександр.

За матеріалами iSport.ua