• Сьогодні: Субота, 27 Листопада, 2021

Пройшли обшуки у керівництва Броварської податкової, – Юрій Луценко

Квітень07/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварські податківці мали намір відшкодувати ПДВ у сумі понад 160 млн грн фірмам, юридична адреса яких – свинарник. Про це повідомив на своїй сторінці у FB Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Наразі Генпрокуратурою проведені обшуки у податковій, за місцем проживання броварських податківців та на свинофермі.

Як ідеться у повідомленні Юрія Луценка, співробітники Генеральної прокуратури України вчора, 6 квітня, провели обшуки в Броварській податковій інспекції та в місцях проживання її керівників. Обшуки проводились у зв’язку із тим, що податківці невдовзі мали намір відшкодувати 160 млн грн ПДВ 6 підприємствам, «офіси» яких мали юридичною адресою приміщення свиноферми. Із цієї суми 100 млн грн Броварська ДПІ вже погодила у своєму висновку до відшкодування. А от аудиторська перевірка обґрунтованості цього  відшкодування чомусь обласним підрозділом ДФС не була проведена.

У зв’язку із цією справою прокуратурою  були також проведені обшуки за місцем проживання керівника Броварської обласної податкової інспекціі, у якого було вилучено 180 тис євро та понад 100 тис доларів, які не булвнесені в е-декларацію.

Як емоційно відреагував на цю подію Юрій Луценко: «Інколи свині явно краще людей».

Фото – зі сторінки Юрія Луценка у FB