• Сьогодні: Субота, 23 Жовтня, 2021

Процес перезавантаження парламенту розпочато

Липень28/ 2014
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

nw_Український парламент потребує народної люстрації. Саме тому фракція «УДАР» у Верховній Раді вийшла з коаліції, щоб розпочати процес повного перезавантаження влади.

Очищення влади була і залишається основною вимогою Майдану. Настав час її виконувати. Сьогодні майже 70% українців вимагають перевиборів, оскільки склад Верховної Ради вже не відповідає настроям суспільства. Абсолютна більшість громадян хоче миру, добробуту, досягнення європейського рівня життя. Проте в нинішній Раді сидять депутати від Компартії та Партії регіонів, які свідомо гальмують розвиток держави, які пов’язані з підтримкою сепаратизму. Ці люди отримали свої мандати через підкуп, обман та адмінресурс і повинні понести відповідальність перед суспільством.

Нинішній парламент не налаштований на проведення реформ у державі. Для політичних торгів більше немає часу, країна повинна отримати команду, здатну проводити реформи, обрати Раду, яка стане додатковим чинником безпеки в умовах зовнішньої агресії.

У зв’язку з цим народні депутати від партії «УДАР» зробили крок, який запустить конституційний механізм розпуску Верховної Ради і створить юридичні підстави для Президента України призначити дострокові парламентські вибори. Країна сьогодні потребує оновлення влади!

Прес-служба Київської обласної організації партії «УДАР»