• Сьогодні: Субота, 4 Лютого, 2023

Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Березень12/ 2014
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Сапожко з відпустки 6Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно. Ще до початку робочого дня члени Броварської Народної Ради та небайдужі громадяни стали збиратись біля входу до будівлі виконкому, щоб зустріти міського голову після другої поспіль відпустки, в яку він пішов у критичний момент у житті країни та міста. Громада прийшла нагадати Сапожку, що їх вимоги до нього незмінні – скликання позачергової сесії, переобрання секретаря міськради та добровільна відставка. Проте, як з’ясувалось незабаром, подальша доля міста у цей ранок цікавила лише активних броварчан, а міський голова тим часом знову пішов у відпустку – до кінця тижня.  

Чекаючи на очільника міста, який уже майже два тижні не виконує своїх посадових обов’язків, громадяни не втрачали можливості донести свою позицію до працівників управлінь та відділів, що розташувались у будівлі на вул. Гагаріна, 15. Активісти роздавали листівки про те, чому Сапожко має піти у відставку, тим, хто проходив повз них на своє робоче місце. Крім того, над вхідними дверима вони розмістити чималий банер, що має нагадувати кожному чиновнику та посадовцю про Небесну Сотню, а також позицію міського голови Броварів щодо учасників Майдану після того, як там вперше було вбито протестувальників.

Сапожко з відпустки 2

Сапожко з відпустки 1

Сапожко з відпустки 3

Слід сказати, що цього ранку до міськвиконкому прийшло чимало керівників різних владних установ – на традиційну оперативну нараду у мера. Однак коли замість Сапожка на ній став головувати його заступник Василь Андрєєв, стало зрозуміло, що “великий господарник” не збирається братись до роботи та повертатись з відпустки. По завершенні наради члени Броварської Народної Ради та інші активні громадяни міста попрямували до кабінета заступника, щоб з’ясувати, де подівся міський голова та на яких підставах він відсутній на робочому місці.

Сапожко з відпустки 4

Як повідомив Василь Андрєєв, Сапожко поїхав до Київоблдержадміністрації на розширену колегію новопризначеного губернатора області Володимира Шандри. На запитання громади, чи це означає, що мер вийшов з відпустки, його заступник висловив припущення, що так. “Принаймні про жодні розпорядження щодо відпустки мені невідомо”, – заявив він.

Сапожко з відпустки 5

Активісти вирішили дочекатись мера у будівлі, однак при цьому відрядили кількох членів Народної Ради до облдержадміністрації, щоб переконатись, що Сапожко справді там. Як з’ясувалось, мер Броварів дійсно зустрічався з новим губернатором на спільній нараді з міськими головами області. Коли він виходив, представники броварської громади обступили Сапожка, щоб з’ясувати, коли він повернеться до міста та зможе поспілкуватись з громадою. Він заявив, що не знає, бо знову пішов у відпустку. При цьому на запитання, як він подав документи про відпустку, якщо до адмінбудівлі він сьогодні не заходив, Ігор Васильович повідомив, що передав їх через “керівника апарату”.

Розпорядження про відпустку

Члени Народної Ради, які тим часом перебували у Броварах, одразу ж пішли шукати відповідне розпорядження. Заступника мера Андрєєва не було на робочому місці, тому громада зайшла до керуючого справами виконкому Костянтина Кузнєцова, який розповів свою версію щодо загадкової відпустки Сапожка. За його словами, він першим дізнався, що мер Броварів вирішив ще трохи перепочити у цей буремний час: Ігор Васильович ще о 7:00 ранку підписав розпорядження та передав йому цей документ. Незабаром громаді надали копію розпорядження, щоправда, на ній не було підпису Сапожка.

Незалежно від того, яка версія є правдивою у цій майже детективній історії з відпусткою Сапожка, одне зрозуміло достеменно: у самий розпал суспільно-політичної кризи у нашому місті та в умовах реальної загрози військової інтервенції міський голова покинув місто на призволяще. Остерігаючись “радикалів” та “екстремістів” з Народної Ради, які абсолютно мирно діяли та продовжують діяти задля досягення своєї головної мети – перезавантаження влади у місті та зупинення корупції, ходять на прийоми до посадовців, звертаються до прокуратури, Ігор Сапожко готовий переховуватись від людей та тижнями не з’являєтись на робочому місці. Більше того, замість того, щоб зробити все для стабілізації ситуації в місті, він “підливає масла у вогонь”: проводить інформаційну війну проти Броварської Народної Ради, поширюючи неправдиву інформацію про діяльність Ради через комунальні ЗМІ та подає наклепницькі звернення до Міністерства внутрішніх справ, де звинувачує членів Народної Ради в керівництві діями бандформувань та спробах силового захоплення влади. Проте, щоб зняти напругу у суспільстві, замість зіштовхування своїх противніків зі своїми прихильниками потрібно гідно й впевнено іти на позачергові вибори та дати громаді самій обрати, кому вона готова довірити долю міста.

 • avatar
  Олег Олейник
  9 років тому

  Читаю и просто улыбаюсь… Писатели на твердую “5”.

  “- у самий розпал суспільно-політичної кризи у нашому місті” – в чем она? в том что вы ее нагнетаете? или в том что каждое утро пока вы спите все службы города работают в привычном режиме?

  “- в умовах реальної загрози військової інтервенції” – да она реальна, но какое отношение именно мер города к этому имеет? Вы бы заодно подкинули “предьяву” мерам других городов?! А что делаете вы “в умовах реальної загрози”? А что делает Симутин, Валигура, Плакса??? Напишите о них пожалуйста, а то как все в один ряд встали с разницей только что “одни нагнетают писаниной”, другие “не делают ничего”…

  И это правда – “Остерігаючись “радикалів” та “екстремістів” з Народної Ради, які абсолютно мирно діяли та продовжують діяти задля досягення своєї головної мети” – “перезавантаження влади у місті” :)) А как же “військова інтервенція”? Так какая все таки у Вас цель?

  ” – потрібно гідно й впевнено іти на позачергові вибори” – это сейчас самая актуальная цель, сегодняшняя и неотложная, точно как в Крыму (срочно референдум!), вы часом не из Крыма??? Нагнетаете “напругу у суспільстві”!!!
  Писатели, беритесь за дело. Я вот без “писательского образования”, а о ваших действиях написал так же красиво :)
  Алина и Андрей на работу к себе берете? Запишу любого….

 • avatar
  Наталья
  9 років тому

  Для тех, кто еще не читал.

  Правда про команду МПЗ и информационную войну.

  Информационная война — это не туманная отрасль футурологии, а реальна военная дисциплина, которую изучают и разрабатывают в соответствующих академических заведениях. Производным от I — War есть термин «айворщик» — специалист по информационным диверсиям (именно так можно назвать всю команду МПЗ). Спрос на услуги особенно политических «айворщиков» связывают с эффективностью информационных атак, которая в отдельных случаях, является намного более результативной, чем обычный «черный» пиар или юридическое
  давление, а также благодаря значительным сложностям определения источника атаки и борьбы с ним. Следовательно, главной целью информационных войн в политике является дискредитация и деморализация политического оппонента, а также формирование необходимой общественной мысли (как правило, негативной) по тому или другому поводу.Термин «информационное оружие» (information warfare) до сих пор не определен. Известно, что впервые его использовали американские военные в 1991 году после войны в Персидском заливе. Ведение информационных войн легко маскируется под будничные события. В то же время, определить его обратный адрес чрезвычайно сложно. С самого начала информационные войны зародились как политическая технология. Особенность I — War как разновидность PR заключается в том, что это война не за, а против репутации политика, партии. или мера ))). Победой в нформационной войне можно считать те действия, когда удается сломать цепь обмена информацией в лагере оппонента и добиться его дискредитации среди общественности и медиа. Форматом информационных войн является вброс в информационное пространство компрометирующей информации (подтвержденных фактов злодеяний или противоправного или аморального поведения), непроверенной или недостоверной информации; использование манипулятивных технологий (экспертная оценка, социологические или статистические данные, внушения и тенденциозность в оценках.Это то, что мы наблюдали на примере Сергея Федоренко).

 • avatar
  Андрій Бровченко
  9 років тому

  Шановні журналісти МПЗ-ви в останній час апелюєте до громади з закликом щодо
  обрання секретарем Плаксю Ю.С. як єдиного кандидати непросто від «опозиції»,підкреслюю,а саме від громади –в уособленні Народої Ради,яка ставить завдання повного перезавантаження влади.
  Так,от поясніть будь -ласка всім жителям нашого міста наступне- як можна висувати,публічно підтримувати людину яка жодного разу,підкреслюю,жодного,не проголосували проти.Проти тих багатьох незаконих рішень про які душе часто ви писали на цьому сайті- це і парк і басейн і бюджет на багато іншого.
  Ну а вершиною цього цинізму є факт підтримки Плаксею рішення по зміні 95 га РПЦ- де він не просто олосує ЗА а ще й публічно,з виступом,підтримує невідому фірму ( див. з 19 хв. https://www.youtube.com/watch?v=7Dd56ZSIDlk ) яка,як ви самі кажете, приклала руку до дерибану землі. Так от,шановні,з цього виникає два логічних питання- чи Ви (Андрій,Аліна та інші журналісти ) більше не вважаєте розподіл 95 га -“аферою сторіччя” в Броварах ( якщо так -то
  заявіть про це публічно), або ви просто не знали про ці факти з приводу діяльності кандидата від Народної Ради ,але зразу ж зауважу-що не знати ви просто не могли.Або ж ви просто замовчуєте ці факти,а якщо не замовчуєте-то чому не опридюднили це громаді -тим більше що дехто з Вас є членом цієї
  Народної Ради,чому не запитали самих себе про попереднью діяльність кандидатів?
  До речі- на одній з сесії 2013 ( я думаю журналісти мають інформацію) було виділено ділянки під чотири мафи ( на підставі земельних сервітутів- проти яких так боролися в свій час деякі з депутатів) по вул. Олімпійській,Київський,Короленко та Черняховського для реалізації сільгосп продукції власного виробництва “Журавушка” у нашому місті.
  Так-нічого погано в цьому не має-підтримуємо бізнес,але, заклик до чесних журналістів, пройдіть по зазначеним адресам-і ви побачите,що дані мафи з самого першого дня встановлення просто здаються в суборенду іншим підприємцям під продовольчі магазини метою отримання комерційого прибутку.
  Єдине-на останок.Якщо Народна Рада висуває такого кандидата з таким “багажем”- тоді виникають запитання до неї та її критеріїв.
  Отже,Шановні Журналісти,прошу Вас провести власне журналістське розслідуванняз наведених фактів -та оголосити про це громаді.Дякую – громада чекає відповіді.

 • avatar
  Андрій Бровченко
  9 років тому

  Шановні журналісти МПЗ-ви в останній час апелюєте до громади з закликом щодо
  обрання секретарем Плаксю Ю.С. як єдиного кандидати непросто від «опозиції»,підкреслюю,а саме від громади –в уособленні Народої Ради,яка ставить завдання повного перезавантаження влади.
  Так,от поясніть будь -ласка всім жителям нашого міста наступне- як можна висувати,публічно підтримувати людину яка жодного разу,підкреслюю,жодного,не проголосували проти.Проти тих багатьох незаконих рішень про які душе часто ви писали на цьому сайті- це і парк ,басейн, бюджет на
  багато іншого.
  Ну а вершиною цього цинізму є факт підтримки Плаксею рішення по зміні 95 га РПЦ- де він не просто
  голосує ЗА а ще й публічно підтримує невідому фірму ( див. з 19 хв.
  https://www.youtube.com/watch?v=7Dd56ZSIDlk) яка,як ви самі кажете, приклала руку до дерибану
  землі. Так от,шановні,з цього виникає два логічних питання- чи Ви (Андрій,Аліна та інші журналісти ) більше не вважаєте розподіл 95 га -“аферою сторіччя” в Броварах ( якщо так -то заявіть про це публічно), або ви просто не знали про ці факти з приводу діяльності кандидата від Народної Ради ,але зразу ж зауважу-що не знати ви просто не могли.Або ж ви просто замовчуєте ці
  факти,а якщо не замовчуєте-то чому не опридюднили це -тим більше що дехто з Вас є членом цієї Народної Ради,чому не запитали самих себе про попереднью діяльність кандидатів?
  До речі- на одній з сесії 2013 ( я думаю журналісти мають інформацію) було виділено ділянки під
  чотири мафи- по вул.Олімпвйській,Київській,Черняховського,Короленко ( на підставі земельних сервітутів- проти яких так боролися в свій час деякі депутати)
  для реалізації сільгосп продукції власного виробництва “журавушка” у нашому місті.
  Так-нічого погано в цьому не має-підтримуємо бізнес,але, заклик до чесних журналістів, пройдіть по зазначеним адресам-і ви побачите,що дані мафи з самого першого дня встановлення просто здаються в суборенду іншим підприємцям під продовольчі магазини метою отримання комерційого прибутку.
  Єдине-на останок.Якщо Народна Рада висуває такого кандидата з таким “багажем”- тоді виникають запитання до неї та її критеріїв.
  Отже,Шановні Журналісти,прошу Вас провести власне журналістське розслідуванняз наведених фактів -та оголосити про це громаді.
  Дякую – громада чекає відповіді.

  • avatar
   Alina Dyachenko
   9 років тому

   Андрію, дякую за грунтовне розслідування. На жаль, у вирі тих подій, що відбувались останні 3 тижні, ми не мали часу на такий ретельний аналіз. Обираючи кандидатуру на посаду секретаря, ми виходили з того, що Плакся ще задовго до кривавих подій 18-19 лютого перейшов на бік народу та брав активну участь у подіях, що відбувались у Броварах та в Києві на Майдані. На протестних акціях у Броварах у січні він був майже постійно. Ми справді не аналізували його попередніх голосувань та бізнес-інтересів, бо він був один з небагатьох депутатів, які відкрито виступили на підтримку Майдану.
   Проте все, що ви написали, заслуговує на увагу та аналіз членів Броварської Народної Ради, і, можливо, навіть на перегляд його кандидатури. Я обов’язково підніму це питання на найближчому засіданні. Про результати окремо повідомлю.

 • avatar
  Наталья
  9 років тому

  Слушайте, так, а где же перезавантаженная “ЕКТА” или новое громадське ТВ? Так и не смогли включить “рупор “правды”? Где же обещанные ежедневные отчеты о жизни города? Ау!!!!!! Громадські чесні журналісти?

  • avatar
   Олег Олейник
   9 років тому

   – хотели все нахрапом
   – сорвалось
   – денег нет
   – пообещали после
   работают потея :))

  • avatar
   Alina Dyachenko
   9 років тому

   По-перше, за день до приходу народної редакції з телестудії було викрадено модуль, який відмовідав за трансляцію і без якого мовлення технічно не можливе.
   По-друге, з’ясувалось, що у тетестудії уже рік немає ліцензії…
   Такі питання не можна вирішити за день-два чи навіть тиждень. Крім того, щоб вирішити юридичні питання, потрібно, щоб було призначено нового директора телестудії з правом підписувати документи

   • avatar
    Ольга
    9 років тому

    “…з телестудії було викрадено модуль…” Ви НЕ ДОКАЖЕТЕ, що його “було викрадено”. І за його відсутність відповідати будуть саме ті, хто зірвав замки із дверей телестудії

    • avatar
     Andriy Kachor
     9 років тому

     Є відео, і воно давно оприлюднене, де відповідальний працівник телестудії прямо заявляє, що модуль зник з телестудії за день до того, як туди увійшли представники Народної Ради разом з правоохоронцями

     • avatar
      Ольга
      9 років тому

      “оприлюденене” відео не є бухгалтерським документом, який свідчить про наявність або відсутність матеріального активу

   • avatar
    Ольга
    9 років тому

    “…з’ясувалось, що у тетестудії уже рік немає ліцензії…”
    Якої саме лоіцензії? І взагалі, якщо б ви займалися підприємницькою діяльністю, то ви б знали, що працювати без ліцензії такий довгий час наможливо – контролюючі органи давно б припинили неліцензовану діяльність

    • avatar
     Andriy Kachor
     9 років тому

     Ліцензії на мовлення. Ці документи – у публічному доступі у відповідному реєстрі. Також інформацію про відсутність ліцензі частково підтвердив і Сапожко – відео цієї розмови також було нами оприлюднено вже давно.

     • avatar
      Ольга
      9 років тому

      “…Ці документи – у публічному доступі у відповідному реєстрі”.
      Якщо це так, дайте, будь ласка, посилання на ресурс.

     • avatar
      Наталья
      9 років тому

      Это еще раз подтверждает, что вы не способны. Не морочьте людям голову. Вы не учли, что владелец частоты частное лицо, а договориться с ним, похоже вы забыли. Подозреваю, что ему угрожали (это ведь в вашем духе)и именно поэтому он отдал канал ТВі.

   • avatar
    Наталья
    9 років тому

    Во первых, вы выходили в эфир и это докажет весь город. Во вторых, лицензия на мовлення студии продакшн “Наше місто” не нужна, они могут работать согласно устава и договоров (учите законы и матчасть, как говорит Качор).

    • avatar
     Ольга
     9 років тому

     Ага, значит, обвинение “…у тетестудії уже рік немає ліцензії” – это очередная утка от Макдака и Ко.
     А вот то, что “…потрібно, щоб було призначено нового директора телестудії з правом підписувати документи” – уже интересно – это же они хотят платежки подписывать – расопряжаться финансами студии… Это чтоб пустили козу в капусту…

     • avatar
      Наталья
      9 років тому

      Какие у студии финансы, там директор батарейки и лампочки за свои деньги покупала.

     • avatar
      Ольга
      9 років тому

      Я имела в виду, что “перезавантажений” директор может пустить деньги, выделенные на зарплаты сотрудников, на счет какой-то “родственной” фирмочки с целью банального обналичивания средств

 • avatar
  Громадянин
  9 років тому

  Вот бы на сайте Броваров вывести все доходы и расходы
  города,все тендеры. Аукционы на продажу земли ,но цена со старта должна быть
  коммерческая. Зарплата мера, его заместителей, секретарей ,всякого рода
  начальников.Положили асфальт на выезде с города в сторону Калиновки будь-те
  любезны смету, и посмотрим во сколько
  обойдётся, а то опять напишут грубо
  говоря миллионы гривней , при реальной стоимости этак тысяч в тридцать. Эт я к
  чему если население с помощью современных технологий будет контролировать
  каждый шаг, каждую гривну. Сапожко завтра напишет заяву, а
  опозиционные кандидаты тоже куда-то исчезнут. Придёться нанимать какого-нибудь «кризис-менеджера» для управленим городом, потому как всё
  прозрачненько будет.

  • avatar
   Олег Олейник
   9 років тому

   Вот и я о том же постоянно!
   Не нужно его менять, просто наведите порядок в виде контроля..
   И параллельно, если есть, покажите всем документы, кто сколько и когда украл. В прокуратуру. И заставить за эти деньги (сумму) сделать для города то что необходимо, если конечно есть факты, и “К” и “А” вообще хотят этим заниматься…

   • avatar
    Alina Dyachenko
    9 років тому

    Ну, по-перше, в обласну прокуратуру ми якраз у вівторок повезли чотири звернення щодо найбільш резонансних дерибанів Сапожка.
    По-друге, щодо громадського контролю, то поки Сапожко і Ко при владі, його не буде. Вони просто не дають доступ до документів. Ми вже три роки намагаємось отримати багато документів, нам відмовляють, ми судимось, все це розтягується надовго.
    По-третє, Народна Рада добивається такої послідовності дій від броварської влади: 1) скликати позачергову сесію; 2) переобрання на ній секретаря міськради; 3) добровільна відставка Сапожка, після якої секретар стає в.о.. При цьому кандидат на посаду секретаря, якого висуває Народна Рада, публічно пообіцяв наступне:

    1) Повний доступ громадськості до всіх
    документів, передбачених Законом «Про доступ до публічної інформації», щоб
    громада могла здійснювати безперешкодний контроль за діяльністю міськради та
    виконкому (в тому числі повні проекти рішень та архів рішень за попередні роки);

    2) Спрощення процедури доступу громадян
    до пленарних засідань Броварської міської ради та засідань виконавчого комітету
    шляхом внесення змін до регламентів, а також забезпечення прямих трансляцій
    сесій, засідань виконкому та засідань постійних комісій;

    3) Відмова від скликання невмотивованих
    позачергових сесій шляхом внесення відповідних змін до регламенту з визначенням вичерпного переліку випадків, у
    яких може скликатись позачергова сесія;

    4) Забезпечити громадський контроль за
    редакційною політикою комунальних ЗМІ (телестудія, газета, радіо) шляхом
    створення народних редколегій, а на КП «Телестудія «Наше місто» – шляхом
    призначення нового директора, кандидатуру якого подає Броварська Народна Рада.
    При цьому народні редколегії повинні виступати гарантами об’єктивної та
    збалансованої подачі новин з дотриманням
    усіх журналістських стандартів (без перекосів як в одну, так і в іншу сторону);

    5) Оприлюднити на офіційному веб-сайті Броварської
    міської ради всю необхідну інформацію для забезпечення прозорості роботи
    органів влади (для прикладу: квартирна черга, план проведення ремонтів будинків
    та доріг – повний перелік має сформулювати Броварська народна рада спільно з
    громадськістю);

    6) Сприяння проведенню чесних та
    прозорих виборів у м. Бровари.

    • avatar
     Олег Олейник
     9 років тому

     У меня есть еще один “шкурный” вопрос:
     – какую роль и цель в жизни нашего города и “народной рады” играет “коренная жительница города Бровары” – Валигура Анна Валериевна?

    • avatar
     Наталья
     9 років тому

     А кто такая Народна Рада? Законный, уполномоченный орган,организация? 30 человек родственников Алины Дяченко и ее мамы? А, ну и случайных прохожих по площади Независимости, которых тоже “пригласили”. Вопрос броварчан – Народна Рада, вы кто? Кто вас выбрал, делегировал и т.д.

   • avatar
    Наталья
    9 років тому

    Во время одной региональной избирательной кампаний в мэры одного провинциального областного центра в России баллотировался большой чиновник из Москвы. В тот день, когда он прилетел в местный аэропорт, около трапа его встретили местные журналисты. Первый вопрос к нему был несколько необычным: «собираетесь ли вы посетить местный бордель»?, на что чиновник озадачено ответил «А что, у вас здесь есть бордели»?. На следующий день вся местная пресса, которая работала на его конкурента, вышла с заглавиями «Первый вопрос кандидата на должность мэра Х. По прилету был «У вас в городе есть бордель»?.

    Вопрос не стоит в том, что власть города Бровары что-то делает не так и скрывает информацию и документы. Просто эти ребята, активисты-журналисты, ищут любую зацепку для информационного повода, переворачивают факты и пиарят свое. Их цель одна – дискредитация, деморализация политического оппонента – Федоренко, Сапожко, или власти города в целом. Поэтому -меньше знают (Качоры-Симутины-Дяченко) – лучше спят. Прийдите к Сапожко, Андрееву, Голубовскому лично, задайте вопрос и они ответят.

 • avatar
  Павел Апаев
  9 років тому

  Город живёт спокойно. Если есть в действиях Сапожко, касательно его отпуска, нарушение трудового законодательства – будьте любезны предоставить, что и где он нарушил. В противном случае вся ваша писанина воспринимается как тявканье мерзких шавок, как в “Слоне и Моське”, это только в басне думали: “Видать она сильна, коль лает на слона”. А эксплуатация памяти “Небесной сотни” вообще вызывает негодование, вы её крутите как хотите, прям как новая украинская “власть”, проще эксплуатировать образ, чем провести полноценное расследование с целью выяснения обстоятельств и виновных или в процессе следствия могут вскрыться “неудобные” факты?

  • avatar
   Alina Dyachenko
   9 років тому

   Його двотижнева відпустка, коли країна на межі війни, – це не порушення трудового законодавства, тут ідеться про моральність такого вчинку – кинути місто напризволяще у такий момент.

   • avatar
    Олег Олейник
    9 років тому

    Я думаю что он просто дал возможность вам немного остыть :) и подумать чем правильно решать общие вопросы – ультиматумами и дубинками (битой), или переговорами.

   • avatar
    Олег Олейник
    9 років тому

    А вот хорошая свежая новость! Наверное Сапожко ее в отпуске ждал?

    http://nashigroshi.org/2014/03/13/ssha-sehodnya-pokazaly-putynu-kak-ony-vyiyhryivayut-vojnu-za-ukraynu-russkye-umoyutsya-svoej-neftyu/

   • avatar
    Павел Апаев
    9 років тому

    Так вы против волеизъявления народа в Крыму и юго-восточных регионах? Вы определитесь наконец, что такое “демократия” в вашем понимании, а то как-то двойные стандарты усматриваются. Майдан(народ) свалил яныка и привёл мудаков к власти и вы распинаетесь какой “народ” молодец. Крым(народ) решил провести референдум и решить свою судьбу(без беспорядков,коктейлей, снайперов, мародёров) и вы их осуждаете?

 • avatar
  Andriy Kachor
  9 років тому

  Відповідати буде офіційне керівництво студії, яке банально не продовжило ліцензію на мовлення, котра закінчилась ще в 2012 році. Вочевидь, відповідатиме і за службове недбальство (коли ліцензію не продовжили) і за порушення інших законів, адже студія більше року по-факту працювала нелегально.

  • avatar
   Ольга
   9 років тому

   А Вы поняли,ПОЧЕМУ он так написал? Да потому, что он «не
   врубается» что такое лицензия на мовлення и кому она выдается. Этот журналист, оказывается,
   не владеет юридическими основами своей профессии

   • avatar
    Наталья
    9 років тому

    Вот – вот, может теперь Качор скажет, что студия не может работать потому, что нет еще лицензии на водку – сигареты.Потом они возьмут (тьху, тьху, тьху) в свои руки руководство городом и выяснится, что нет лицензии на уборку города, отопления, выплаты своевременной зарплаты и т.д.

    • avatar
     Andriy Kachor
     9 років тому

     Шановні, мені трохи незручно, що я мушу відповідати невігласам, котрі не розуміються в елементарних речах, таких як сітка мовлення, таких як підписання угод на вихід тих чи інших телепродуктів в кабельних мережах та на ефірних частотах. Я сподіваюся, що коли питання з “Нашим містом” та ТОВ “Екта” вирішиться в правовій площині, ми зможемо надати повну заяву з приводу цих питань, а зокрема щодо того, коли і як була “продовжена” ліцензія та угода на трансляцію між КП “Телестудія “Наше місто” та ТОВ “Екта”.

 • avatar
  Наталья
  9 років тому

  О! Следующие вы!
  Лідерів “Луганської гвардії” взяли під домашній арешт за захоплення телекомпанії
  http://www.newsru.ua/ukraine/14mar2014/frest_luganskoi_gvardii.html