• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

Що зараз відбувається в Броварах. Вісті з фронтів боротьби.

Лютий26/ 2014
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Цей текст не охопить усі питання, які зараз хвилюють бровар чан і з якими вони сьогодні до нас звертаються. Ми знаємо, що зараз є дефіцит інформації, люди можуть бути дезорієнтованими, але, на жаль, ми фізично не встигаємо доносити все і вчасно. За ці шість діб броварської революції години сну активних її учасників можна порахувати на пальцях двох рук. Повірте – нами докладаються титанічні зусилля, аби переломити ситуацію на користь народу, більшість з нас зараз займається безкомпромісною холодною війною з режимом «в полі». А тому виконувати ще й журналістські функції стає вкрай складно.

Що відбувається?

Після повалення Януковича Броварська Народна Рада прийняла рішення максимально перезавантажити владу і в Броварах. Головним завданням постало відправка у відставку мера-регіонала Сапожка, який до останніх днів підтримував кривавий режим. Таке рішення було одноголосно підтримано членами Народної Ради, а пізніше – кількатисячним Народним Віче на Майдані Свободи. Важливо, що за два дні до Віче Сапожко публічно пообіцяв написати заяву про звільнення, якщо цього вимагатиме велика кількість броварчан.

Паралельно під тиском громади рапорти про відставку написали начальник броварської міліції Сергій Семікоп та його зам. Руслан Хартанович – правоохоронці, безпосередньо причетні до репресій режиму проти броварчан. У відставку пішов також голова броварської РДА Іваненко та голова броварської районної ради Деменко. Сапожко лишався єдиним броварським очільником режиму, який досі лишався при владі.

Учора, 25 лютого зранку в кабінеті Сапожка за участі членів Народної Ради Качора, Сімутіна, представників броварських ультрас та опозиційних депутатів меру було запропоновано добровільно написати заяву про відставку. Міський голова довго відмовлявся, однак близько обіду начебто погодився. Домовились, що о 16:00 міський голова оголосить власне рішення про звільнення. З огляду на це, Сапожку та депутатам-представникам режиму були надані гарантії безпеки до 19:00.

Однак о 15:00 під стіни міської ради режим масово звіз працівників бюджетної сфери, в задачу яких мала входити демонстрація начебто підтримки Сапожка народом. О 16:00 Сапожко, як і обіцяв, вийшов до людей, однак замість оголосити рішення про свою відставку сказав, що лишатиметься на посаді. Паралельно заступник мера Андрєєв та керуючий справами виконкому Кузнєцов намагались спровокувати зіткнення бюджетників з бійцями самооборони, присутніми як у середині, так і біля стін міської ради. В той час як Сапожка оточили щільним кільцем з жінок та бабусь. Членам Народної Ради чудом вдалося нейтралізувати цю провокацію і завести Сапожка назад до приміщення міської ради.

На той час у будівлі міськради зібралась більша половина броварських депутатів. Згідно розпорядження міського голови, о 19:00 мала розпочатися позачергова сесія, на яку було винесено два питання: про відставку міського голови і секретаря міськради, а також про обрання нового секретаря. Однак близько 17:00 депутати зібрались в малій залі виконкому без присутності преси, прозасідали там півтори години і, без жодного результату, покинули приміщення. В цей час під стінами міськради збирались вже обурені броварчани, від яких Сапожку довелося в буквальному сенсі тікати. На заплановану сесію о 19:00 ні депутати, ні міській голова не зібралися. Таким чином влада обманула броварчан вже двічі за день. Зясувалося, що тиск на Сапожка, який морально вже готовий написати заяву про відставку, чинить неформальний лідер депутатської більшості і бізнес партнер Сапожка, депутат Ігор Трощенко. Фактично, зясувалося, що доля місто саме в його руках.

Більше того: під час подій під міською радою Ігор Трощенко пообіцяв, що в разі пікетування жител міських депутатів, «його люди будуть стріляти». Це неабияк обурило громаду і близько 20:00 десятки автомобілів попрямували до шикарного помешкання Трощенка, аби побачити, як той виконає свою обіцянку. Стрільбу Трощенко не відкрив, а вийшов до пікетувальників. У присутності людей Трощенко зателефонував Сапожку з проханням прибути до міської ради і «прийняти правильне рішення». Однак Сапожко у Бровари так і не повернувся, натомість на перемовинах із Трощенком було досягнуто домовленості, що міська рада збереться наступного дня, 26 лютого о 10:00. Однак і цього разу влада порушила свою обіцянку – засідання депутатів не відбулося. Зараз начебто йдеться про засідання депутатів о 16:00.

 

 1. Про «екстремізм».

Зараз активно в суспільство впроваджується думка, що ми займаємось якимись незаконними речами в процесі боїв із броварською владою. Позбавлені традиційних для себе каналів інформації – газети й телебачення – режим почав використовувати соціальні мережі. Якщо провести побіжний аналіз, маячня про «наколотих бойовиків із сокирами» і «тортури над Сапожком» переважно поширюються з акаунтів або працівників міськвиконкому, або наближених до влади. На щастя, все, що ми робимо, знімається на відео. Коли в нас дійдуть руки до цих сотень записаних гігабайтів – ми все це оприлюднимо, аби народ знав, хто із ху. Спростування деяких чуток можна подивитися вже у першому випуску новин оновленого броварського телебачення, який вперше за історію міста вийшов у прямому ефірі.

Насправді, все можна було би вирішити вже давно. Як у Василькові, Рівному, на Волині і ще в безлічі міст, де мерів і депутатів в буквальному сенсі під дулом автоматів змушують приймати рішення на користь народу. Зараз такий час, що навіть подібні дії були би легітимізовані і сприйняті центральною владою. Однак ми розуміємо, що режим Януковича в минулому, правила безпрєдєлу і репресій мають назавжди відійти у вічність. Так, ми використовуємо силові методи, коли є загроза використання сили проти нас, це природньо. Але ми не приймаємо насильства. Ми усвідомлюємо, що зараз достатньо однієї іскри – і в Броварах може зявитись своя Небесна сотня. Ми не допустимо цього ні за яких обставин, як би режим Сапожка на це не провокував. Ми знаємо, що за цією ситуацією стежить все місто і вся країна, і ми маємо продемонструвати, що броварчани – цивілізовані люди, які встановлюють в місті реальну демократію. Навіть якщо заради цього доведеться пожертвувати дорогоцінним часом і власним здоровям – ми готові до цього. Ми знали, на що йшли.

Ми розуміємо, що Сапожко, Трощенко, Багмут та інші прислужники навіть павшого Януковича будуть битися до кінця. Коли пораненого звіра беруть у кільце і смерть його очевидна – він все одно не чекатиме тієї вирішальної кулі спокійно, а захищатиметься до останнього. Однак ці організми, на жаль, сприймаються багатьма як homo sapiens, а тому ми не можемо порушувати їхні права людини.

 1. Про «підтримку Сапожка народом».

Режим Сапожка-Трощенка сьогодні намагається якнайдовше утриматись у владі, аби «освоїти» награбоване, і готовий для цього на все. Сьогодні Сапожка вдалося переконати зняти живий щит із жінок, яких він виставив в коридорі виконкому навпроти «заведених» бійців самооборони. Нам вистачило розуму не повестись на цю провокацію, хоча такі дії влади виглядали дуже гидко. Коли ж це не спрацювало, керуючий справами виконкому Кузнєцов почав в ультимативній формі скликати під стіни міської ради бюджетників, яких спеціально для цього підвозили автобусами. Рабське дійство під міськрадою відбулося в найгірших традиціях примусово зігнаних мітингів: із пустими очима заляканих бюджетників, із «спец загонами» істеричних бабусь, із цинічними виступами, які паплюжили пам’ять загиблих героїв на Майдані і традиційними «проколами», коли навіть «свої» почали вимагати відставки Сапожка.

Коли чиновники побачили, що їхній мітинг ні до чого не призведе, ними була здійснено спроба спровокувати сутичку між бабусями-бюджетницями та самообороною за барикадою. Заступник міського голови Андреєєв, керуючий справами виконкому Кузнецов, одіозний регіонал Ігор Трощенко почали майже буквально стикати лобами своїх рабів із Броварською самообороною, аби спровокувати побоїще. Знаково, що в цей час Сапожко перебував не на сцені, а в щільному оточенні тих самих бабусь, аби з ним нічого не сталося. Зрештою, провокація влади не вдалась і бюджетники через короткий час швидко розійшлись. Вже за півтори години до міської ради підтягнулись справжні громадяни Броварів. Від яких Сапожку довелося в буквальному сенсі бігом тікати до машини – знову ж таки, під захистом жінок.

 1. Про те, що хтось рветься до влади.

Зараз у нас єдине завдання – остаточно ліквідувати недобитки режиму Януковича в Броварах. Залишилось відрубати одну з останніх голів цієї гідри – мера-регіонала та його оточення. Питання про те, хто керуватиме містом далі постане тільки після перемоги, бо всі сили зараз кинуті на цю війну. Однак правда й те, що на гребні революційної хвилі до цих процесів намагаються приєднатися і зовсім сторонні люди, старі політики, котрі вже зараз намагаються ділити між собою шкуру не вбитого ведмедя. На жаль, так буває завжди, але витрачати ресурси на ліквідацію цих риб-прилипал під час виснажливого процесу ліквідації режиму ми просто не маємо права. Дійде черга і до них, а зараз головне всім гуртом завалити цього «регіоналівського кабана» у Броварах. Добре, що броварчани так прискіпливо за всім стежать, а значить – все і всіх бачать, і роблять для себе правильні висновки.

Наостанок: не вірте режиму, який зараз намагається вас вкотре обманути про те, що ми екстремісти чи бойовики. Режим обманював вас завжди, а зараз робить це особливо цинічно, зважаючи на те, що корчиться в агонії. Не дайте йому шансу вижити у Броварах! Не втратьте шанс на нове місто! Стежте за нашими оновленнями, мобілізуйтесь! Тільки разом ми доб’ємо наших місцевих ригів-янучар!

P.S.

Зараз також вперто поширюються чутки, що начебто ми «використовуємо трагедію українського народу, а самі весь Майдан пересиділи вдома перед телевізором». Я вважаю не коректним, аби хтось хвалився своїми заслугами на Майдані після перемоги, особливо коли він лишився живий і здоровий, в той час як там загинули люди. Скажу за себе: справді, на Майдані я виконував переважно журналістські функції, перебуваючи в гарячих точках та поширюючи звідти інформацію. Але інколи все ж не витримував і методично рвав бруківку, аби кинути її в псів режиму, розуміючи. Що журналіст не має права цього робити. Так сталося, що для мене сутички та обстріли на Майдані минули без травм, якщо не рахувати кілька гранат, що розірвались в безпосередній близькості. Однак є серед нас і ті, у кого обличчя досі посічене уламками, а ще й такі, у кого прямо на руках помирали товарищі. І ці люди ніколи не пробачать тим, хто зараз поширює такі чутки і так відчайдушно тримається за владу, тим, хто ще вчора сміявся з трупів на Майдані та Грушевського. Точка неповернення перейдена, назад дороги нема.

Стежте за оновленнями!

 • avatar
  VoValdo
  9 років тому

  Чому опозиція зверху не може надавити на Сапожка?

 • avatar
  Виталій
  9 років тому

  Геть-феодалізм в Україні! В Броварах, я і у державі в цілому, відбувається наступне: 450 феодалів вирішили, що раз царя нема, треба під прикриттям революційних змін та “власного пАкращення вже сьогодні” з допомогою своїх васалів дорваться до влади на місцях, ігноруючи волю народу та його законне право на вибір…. При чому, це треба зробити – швидко та силою, з порушенням всіх норм демократичного суспільства та моралі! Про дострокові вибори в Верховну і міські ради народний обранець пан Різаненко, і його послідовники- мовчать (не вигідно, та й з такими “методами революційної боротьби за владу в місті”- програють) Маніпулюючи суспільною думкою, прикриваючить “злочиніми діями папередників” хочуть в обхід народного воєвиявлення, просто захопить владу в місті. А слабо, депутатам всіх рівнів, просто здати мандати і сходить ще разок на вибори. І нехай народ, а нашому місті Броварська громада- підтвердить довіру кожному депутату…

 • avatar
  Олег Олейник
  9 років тому

  Вот почитал очередную “заказуху”. Не мысль, не факты, а бред сивой кобылы.

  Вопрос к Андрею. Вы сейчас людей толкаете на что? То о чем до сих пор плачут многие семьи, в том числе и в нашем городе? Как можно расценить действия “народной влады” и приставкой “самооборона”, если вы призываете к насилию?! Выражение: “мерів і депутатів в буквальному сенсі під дулом автоматів змушують приймати рішення”… Это норма? Это начало вашей “деятельности”? Я в этом вижу все ту же, не изменившуюся манерность Януковича. Давить физически – ваш девиз? Не хватает ума или денег сделать это цивилизованно? Вы же собрались в Европу! К слову о Европе… Вы от кого до сих пор защищаете въезд в город? Извиняюсь “насрать” сумели, а убрать за собой? К чему колеса на “военном городке” сегодня? Мешать людям добираться на работу? Или все таки вы как “руководители” больше “засранцы”. Глядя на склады на проезжей части, могу себе с ужасом представить как вы “руководите” в городе…. Желающих “руководить” видел и слышал на сцене позавчера. И не только позавчера. Некоторых помню при “папередниках” в креслах городской рады. И подписи их храню о “развитии малого и среднего бизнеса” в городе, которые полностью уничтожали тот самый бизнес.

  Если бы вы хотя бы одной ступней были на майдане – наверняка сделали (организовать думаю ума хватит) уборку родного города за который вы боретесь. А то вся ваша писанина и работа – это рассказы для “невнимательных” как вы гоняетесь за мером города, а он как “колобок”, то от бабушки, то от дедушки…

 • avatar
  Ольга
  9 років тому

  Посмотрела очередную лабуду Качора.
  Никаких эмоций.
  Увы, утка – это фамильное…
  Статья является примером патологии мыслительного процесса.
  Я согласна, что каждый человек по-своему видит и осмысливает происходящее.
  Но чтобы НАСТОЛЬКО СИЛЬНО отличалось?…
  Видимо, у него проблемы с головой

  • avatar
   NataliyaStroy
   9 років тому

   нехай до психіатра сходить, можливо справку дадуть, щоб потім не відповідати за проникнення дотелстудії та її апаратуру

 • avatar
  Олег Олейник
  9 років тому

  Вот сегодня нашел…
  О теории разбитых окон. Она была сформулирована Джеймсом Уилсоном и Джорджем Келлингом в 1982 году. Согласно данной теории, если кто-то разбил стекло в доме и никто не вставил новое, то вскоре ни одного целого окна в этом доме не останется, а потом начнется мародерство. Иными словами, явные признаки беспорядка и несоблюдения людьми принятых норм поведения провоцируют окружающих тоже забыть о правилах. В результате возникающей цепной реакции «приличный» городской район может быстро превратиться в клоаку, где людям страшно выходить на улицу.

 • avatar
  Olexandr Slobodyan
  9 років тому

  Правильно, Андрій!! Душіть цих ригоанальних сук. Скільки вони зла принесли Броварам. Хоч живу в Києві але на вечірній мітинг вчора до Вас приїжав. Сапожка з Андреєвим розвели безпредел в Броварах, кришуюють будівельні афери, корупція зашкалює. Заявляю це як юрист, який володіє документами та інформацією з першоджерел

  • avatar
   Серега
   9 років тому

   Можу підтвердити, особисто бачив єкспертний виснок по тролейбусу який(якій не пройшов третій раз), і по заводу баеер))))) а на справді просто склади невідомо кого, і то дозволели тільки тому що надавали з верху… З відси висновок сопог не може піти, бо “задолжал” нажаль невідомо кому

  • avatar
   NataliyaStroy
   9 років тому

   якщо вони корупціонери і у вас є докази, ласкаво просимо до прокуратури!!!!!!!!!!!!! доводьте свою правоту відповідно до чинного законодавства (якщо ви юрист), а не на ганебному сайті!!!!!!!!!!!!!!!

   • avatar
    Серега
    9 років тому

    В тому то і проблема, що раніше не можливо було довести провину, а зараз це питання часу! І скоро дуже скоро, будуть крімкнальні справи))))

    • avatar
     Павел Апаев
     9 років тому

     не торопись :) “кріМКнальні” :)

    • avatar
     Павел Апаев
     9 років тому

     Это мы уже проходили, когда ющь презиком стал, однако стало понятно, шо у всех рыльце в пушку.

     • avatar
      Серега
      9 років тому

      Не спорю! Так давайте что б не было больше такого гАвна! (Я тогда голосовал за Януковича, он не прошел)

     • avatar
      Павел Апаев
      9 років тому

      Фантастика на втором этаже :)

    • avatar
     Olexandr Slobodyan
     9 років тому

     Цю провину було не можливо навіть довести не те що юристам, а депутатам. Історія з практики – народний депутат Ландик (депутат від регіоналів) в 2012 році звернувся до генпрокуратури, (яка скинула до Гарника) із запитом, щоб той навів порядки в сфері будівництва. Так Гарник написав йому відписку формальу, тобто нахер послав депутата Ландика (із партії регіонів). На днях нахер пошлють пана Г…, бо в області новий прокурор.

   • avatar
    Olexandr Slobodyan
    9 років тому

    Про беспредел в Броварах ще кілька років тому

    http://minfin.com.ua/blogs/jaglex/29627/

    http://www.business.ua/blogs/society/slobodyan_blog/976/

    http://blogs.lb.ua/oleksandr_slobodyan/163902_yak_brovarska_vlada_krishuie.html

    По вашому ці сайти теж ганебні ?????

  • avatar
   Павел Апаев
   9 років тому

   Вы ещё не знаете сколько суки другие свободно-ударно-изменчивые принесут. Да и не думаю, что жители Киева должны ездить к нам на митинги, мы сами разберёмся.

   • avatar
    Серега
    9 років тому

    А вы были митинге не смешите?)))))) Диванный стратег)))))

    • avatar
     Павел Апаев
     9 років тому

     Зачем? Слушать бредни? Спасибо, я уже ими сыт по горло. Напомнить как Киевский “Громадський контроль” приезжал? :)

  • avatar
   Ольга
   9 років тому

   Вам, Olexandr Slobodyan, нагадаю про одну жінку, яку звали Варварою, що позбулася свого носа, якго совала не в свою справу, і що з того вийшло, дивіться, щоб і з Вами не було того ж самого з урахуванням особивостей мужського організму.
   Живіть СВОЇМ ЖИТТЯМ ТА займайтеся СВОЇМИ СПРАВАМИ у КиєвіІ, А НЕ ЖИТТЯМ ІНШИХ

   • avatar
    Olexandr Slobodyan
    9 років тому

    Щодо особливостей мужського організму – Ольго, Ви за мене не переймайтесь. В мене в штанах “міцні горішки” Цього органу можу позбутись тілки по одній причині – якщо броварчанки під час одного інтимного діла кусаються ))

    • avatar
     Aleksandr Makarenko
     9 років тому

     Ну, є ще варіант коли ДУЖЕ “міцні горішки” виривають звичайні чоловікі з корінням по саму сраку…

     • avatar
      Olexandr Slobodyan
      9 років тому

      Дай Боже броварському телятку київського вовка трахнути )))

     • avatar
      Aleksandr Makarenko
      9 років тому

      Це, як ви кажете, “телятко” більш ніж 18 років в силовій структурі пропрацювало і теж в житті багато чого бачило. Але підарастією я не займаюсь і з вовками ганебними не трахаюсь…

     • avatar
      Olexandr Slobodyan
      9 років тому

      Олександре, я не перехожу на особистості. Мені так не положено. І до нормальних силовиків в мене ставлення адеквватне. Раз Ви підняли тему силових структур, то можу сказати за броварське РОВД. Там кожного другого внутрішня безпека і обласна прокуратура раком поставлять (це вже я постараюсь). У вас же там тупо “ментовский беспредел”. За свої слова відповідаю. От вам ссилка на документ компетентних органів http://blogs.korrespondent.net/business_blogs/blog/jaglex/a81873

     • avatar
      Aleksandr Makarenko
      9 років тому

      Я працюю в Києві, в структурі внутрішніх військ і до Броварського РУВС жодного відношення не маю. А якщо там є якись негаразди, то винні звісно мають нести відповідальність. Я особисто двома руками ЗА…

    • avatar
     Ольга
     9 років тому

     Ну то й ощасливлюйте жінок. На фото Ви файний легінь, такий, що любо глянути :)

     • avatar
      Olexandr Slobodyan
      9 років тому

      тож надсилайте своє фото [email protected] щоб я на вас глянув, ви тут за Сапожку так боретесь як справжня амазонка )))

 • avatar
  Я за правду
  9 років тому

  Ответьте пожалуйста честно все какая главная цель Сапожка остаться в кресле мера??

  • avatar
   Серега
   9 років тому

   Много сделал для города, построил больницу, реставрировал два бассейна, пустил троллейбус, почти “упорядкувал” парк, поставил говорящий светофор))) отремонтировал дороги, улучшил ЖКХ, строит завод байер, с кучей рабочих мест)))) А вы спрашиваете какая главная цель?))) Еще не все реставрировал и “упорядкувал”))) Не мер а образец!!! НЕБЕСНАЯ СОНТЯ ним бы “гордилась”…

   • avatar
    Павел Апаев
    9 років тому

    Мужчинка, вы из Броваров??? Построил не больницу, а поликлинику:) троллейбус это ваши галлюцинации. Да и хватит эксплуатировать небесную сотню. :) было их много, считаю туда-же стоит дописать и погибших беркутовцев, это тоже народ Украины, а выполнять приказ их обязала присяга, думаю с данным термином вы не знакомы. :)

    • avatar
     Серега
     9 років тому

     Ну извините поликлинику, честнее мер от этого не стал)))А благодаря сапожку с федоренко и его поклонникам, троллейбус стал нашей галлюцинацией! Скажите зачем киевскую дорогу воротили???Беркут можно приписать куда угодно только не к не к Небесной сотне!!!! Напомнить кому давал присягу беркут, не стройте из себя дурачка!!!! Светлая память погибшим

     • avatar
      Павел Апаев
      9 років тому

      “Напомните зачем киевскую дорогу воротили???” дабы справляться с потоком автомобилей :) съездий утром на работу в Киев :) Серёжа, я дурачка никогда из себя не строил. :) ” Я присягаю з високою відповідальністю виконувати свійслужбовий обов’язок, вимоги статутів і наказів,”

     • avatar
      Серега
      9 років тому

      дабы справляться с потоком автомобилей?)))))) Отсюда вопрос вы точно броварчанин?)))))))) “Серёжа, я дурачка никогда из себя не строил.”-очень сильно сомневаюсь!!!

      http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/382-91-%D0%BF

      Я, (прізвище, ім’я та по батькові), вступаючи на службу до
      органів внутрішніх справ України, складаю Присягу і урочисто
      клянуся завжди залишатися відданим народові України, суворо
      дотримуватися її Конституції ( 888-09 ) та чинного законодавства,
      бути гуманним, чесним, сумлінним і дисциплінованим працівником,
      зберігати державну і службову таємницю.

     • avatar
      Павел Апаев
      9 років тому

      и???

     • avatar
      Серега
      9 років тому

      Что и??? Черным по белому написано,баран “завжди залишатися відданим народові України”

     • avatar
      Павел Апаев
      9 років тому

      Ну кто вы, я уже понял :) “вимоги статутів і наказів”

     • avatar
      Серега
      9 років тому

      )))))А вы нет!? пишите бред, а когда вас прижимают, начинаете вилять жопой))) Кто вы я уже тоже давно понял! БА-ЛА-БОЛ…

     • avatar
      Павел Апаев
      9 років тому

      А по сути? Или как всё мудачьё? Когда нечего возразить начинают свои первоклашные оскорбления? Приказ – есть приказ.

     • avatar
      Серега
      9 років тому

      Паша кокой вам еще “сути” надо! Вы вроде образованный человек читать умеете! Приказ есть приказ для военного человека, милиция – это не воин, это “страж порядка”, и он имеет право по Конституции Украины не выполнять приказ если он не законный, либо он его считает не законным! Вы просите вас не оскорблять, но другого отношения не заслуживаете!

  • avatar
   Olexandr Slobodyan
   9 років тому

   Очевидно, ціль така як у Янека – підготувати відступи, знищити документи в міськраді, перевести активи, захистити активи, підготувати документи на виїзд (на крайній випадок)

 • avatar
  Олег Олейник
  9 років тому

  Точно такая же как и у Яценюка, Тягнибока, Порошенка и др.
  А еще, соберите “громаду” и съездите к ним в гости – посмотрите на жизнь, и сделайте выводы достойные людей с образованием и мозговой деятельностью.

 • avatar
  Ольга
  9 років тому

  Читали-читали… Все подумали, что всплыла правда, но по запаху поняли, что ошиблись