• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

Сьогодні у Броварах вимикають опалення, гарячу воду обіцяють лишити до 15 травня

Квітень05/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Від сьогоднішнього дня – 5 квітня – у Броварах закінчується опалювальний сезон. Рішення припинити теплопостачання в оселі ухвалив виконком Броварської міської ради. Водночас, згідно з документом, гаряча вода у кранах не зникне до 15 травня. Про це йдеться у відповідному розпорядженні, оприлюдненому на сайті міськради.

Як зазначено в документі, опалення вимикають у зв’язку з високою температурою повітря – протягом трьох днів позначка термометра перевищує 8 °C.  Водночас, в об’єктах дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах закінчувати опалювальний сезон будуть згідно з письмовими заявками керівників закладів.

Окрім того, чиновники також зазначають: послуги з опалення закінчують надавати сьогодні, але без припинення підігріву води до 15 травня 2016 року. Чи означає це, що після вказаної дати у кранах мешканців зникне гаряча вода, не уточнюють.

Нагадаємо, що вчора на оперативній нараді в міського голови очільник «Броваритепловодоенергія» Сергій Сафронов оголосив про можливість закінчити опалювальний сезон уже найближчими днями.

Варто також зазначити, що прес-служба першого заступника голови Київської облдержадміністрації Лева Парцхаладзе оголосила про завершення опалювального сезону в області 7 квітня.

  • avatar
    Анна Иванова
    6 років тому

    Цікаво! Але чомусь гарячу воду відключили ввечорі того ж дня, коли і опалення, без жодних пояснень. І ми вже тиждень живемо без гарячої води.