• Сьогодні: Неділя, 5 Грудня, 2021

Спартанський стрітбол в Броварах

Липень30/ 2015
avatar
Марина Рубайло

Активістка МОБІ - молодіжної організації "Броварська ініціатива"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

vhcatQ4HOHM26 липня, у найспекотніший день останніх років Бровари вперше в приймали відбірковий турнір Української Стрітбольної – StreetSparta. Назва турніру пішла від назви стадіону «Спартак» – центру броварського баскетбольного життя.

Два місяці напруженої і важкої роботи  втілились у яскраве стрітбольне дійство в рідному місті. 2 роки тому ніхто yfdsm,не міг подумати, що Бровари стануть господарями турнірів: два жіночих аматорських турніри Brovary Basketballl (2В), стрітбольний  USL_StreetSparta та ще кілька. І це тільки  початок.

Коли я починала – не було нічого – ні коштів, ні бази, ні розуміння, був тільки скептицизм і перепони. Нас з дитинства вчили “маємо те що маємо”. Неправда – маємо, те, що хочемо. Кажуть, максималізм – це погано; я в це не вірю – лише він і віра, що ти зможеш, не маючи фактично нічого, дозволяє з нуля робити не ідеальні, але класні проекти.

У категорії StreetSparta до 13 років місця розподілилися так:

1 місце – Scorpions (Київ)

2 місце – Dream Team (Бровари)

3 місце – Маруся (Бровари)

_DSC2981

«Украинская Стритбольная Лига это объединение в первую     очередь энтузиастов, ребят, которые в разных городах Украины      развивают баскетбол, поэтому видимо сейчас пришло время познакомиться мне с ребятами с Броваров. Отличная организация, команд может быть не так много, как хотелось, но достаточно, здорово! В Броварах площадка скажу так, не самая лучшая, но и не самая худшая, есть над чем работать. Надеюсь, что местные власти увидят инициативу ребят по поводу проведения соревнований и помогут им хотя бы реставрировать вот то, что есть». Станислав Светлицкий, Президент ВГО «УСЛ 3х3»

У жіночій категорії найсильнішими виявилась київська команда ex D.

 Срібло StreetSparta забрали з собою у Київ дівчата з Ladies Legion.

 Бронзові медалі дістались команді Girls.

_DSC3073

«От всей команды “ex D” хочу поблагодарить организаторов стритбольного турнира в Броварах, ведь он подарил нам билет на всеукраинский финал в августе! Я очень рада тому, что впервые мой родной город принимает гостей из всей Украины на своей площадке. А подрастающее поколение нашей баскетбольной семьи имеет возможность перенять опыт. Кстати, особо радует то, что на турнире была детская категория до 13 лет! В целом, очень круто мы все провели время! Под хорошую музыку, с хорошими людьми.” Вікторія Карєва, чемпіонка StreetSparta

Золото StreetSparta чоловічої категорії у надзвичайно цікавому фіналі здобула команда «Крепатура» (Київ, Запоріжжя).

2 місце до повезли до Києва хлопці з команди «Чайная Банда».

І бронзові медалі дістались команді «Орел» (Київ, Чернігів)

_DSC3118

Ініціаторами запрошення УСЛ до Броварів стали місцеві баскетболісти-аматори –  Рубайло Марина та Бровко Андрій.

«Я рада, що взяла участь у турнірі УСЛ StreetSparta. Організація була чудовою. Це не перший турнір з вуличного баскетболу, в якому я беру участь, тому є з чим порівнювати. Організатори молодці, продумали все (чого тільки варті намети, які захищали гравців та вболівальників від пекучого сонця в найжаркіший день останніх років).
Загалом, СПАСИБІ Бровари за чудовий турнір, дуже сподобалося. Думаю, що і глядачі, і учасники залишилися надзвичайно задоволені цим днем». Інна Кутина, капітан команди Ladies Legion

Хочеться подякувати також партнерам та спонсорам турніру  StreetSparta:

Громадській організації «Броварська ініціатива» (МОБІ)

Фонду розвитку громад «Лівобережна Київщина»

Організацї Незалежної Української Молоді (ОНУМ)

Джин-кафе

Гредунову Євгену.

Також величезну вдячність всі ми висловлюємо Різаненку Павлу, який постійно підтримує баскетбольні турніри в Броварах.

DSC_1010

DSC_0672

DSC_0618

DSC_0581

DSC_0556

DSC_0547

DSC_0489

DSC_0463

DSC_0459

DSC_0449

DSC_0391

DSC_0348

DSC_0294

DSC_0266

DSC_0255

DSC_0229

DSC_0215

DSC_0187

DSC_0098

DSC_0092

DSC_0050

_DSC2922

_DSC2968

_DSC2954