• Сьогодні: Середа, 5 Жовтня, 2022

Спеціалісти Microsoft вважають систему онлайн-виборів директора «Купави» «ідеальною»

Квітень16/ 2014
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

1016831_560397470665973_1279913208_n (1)Технічний спеціаліст українського представництва компанії Майкрософт Владислав Грам запевняє: технічна платформа, на базі якої відбуваються онлайн-вибори нового директора ФОЗ «Купава» – ідеальна для проведення подібних опитувань.

Відповідне відео звернення ІТ-фахівця з Майкрософт «Маєш право знати» надав координатор процесу громадського обговорення кандидатів на посаду директора «Купави» Олександр Тарасов. На відео Владислав Грам, зокрема, повідомляє, що здійснив експертизу системи голосування на сайті kupava.cobat.com.ua на прохання міністра молоді та спорту Дмитра Булатова. Спеціаліст Майкрософт підтвердив, що ресурс в достатній мірі захищений від стороннього впливу, а також зазначив, що «для соціальних проектів, для голосувань, котрі справді можуть допомогти зрозуміти громадські настрої та думки мешканців міста Бровари, така система підходить ідеально. Я рекомендую її для проведення таких голосувань», – підсумував Владислав Грам.

Нагадаємо, що попередня спроба провести онлайн-голосування за визначення найпопулярнішої кандидатури на посаду директора ФОЗ «Купава» виявилась невдалою: активісти помітили факти фальсифікації результатів опитування, що було організовано працівниками міськвиконкому. Після цього було вирішено провести повторне голосування вже під контролем громадськості.

Опитування громадської думки щодо кандидатури на посаду директора реконструйованого басейну «Купава» розпочалось у вівторок, 15 квітня і триватиме до 12:00 п’ятниці, 18 квітня. Віддати свій голос за свого кандидата броварчани можуть на спеціально створеному сайті kupava.cobat.com.ua або ж зателефонувавши за номером 044 339 96 39. Результати голосування будуть оголошені міністром Дмитром Булатовим під час його чергового візиту в «Купаву» 18 квітня.

  • avatar
    Кищук Олег
    8 років тому

    Досить дурити людей! Яке он лайн голосування, яка платформа? Це можно назвати фразою – бачу мету, не бачу перешкод! Повна липа!!!