• Сьогодні: П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Спеціальне відеопослання Сапожка з Маямі!

Квітень15/ 2013
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

scr_sap“Шановні броварчани! Сьогодні треба відверто сказати: існуюча система не витримала вимог часу. На жаль, ми не можемо похвалитися значним зростанням нашого добробуту. Нам потрібні негайні зміни”.

І.В Сапожко

Броварчани!
Настав час реальних дій!

Місцева влада наплювала на вимоги людей і таємно підвищила тарифи на «комуналку» в Броварах. Міському голові Сапожку навіть не стало духу підписати це протиправне рішення, тому він ганебно втік з міста «у відпустку», залишивши замість себе заступника в якості «цапа-відбувайла»!

Ми не раз зверталися до чиновників з вимогами прислухатися до народу та провести комунальну реформу професійно, а не так, як завжди. Проте влада вкотре знехтувала голосом людей і знову вирішила «покращити» міський бюджет на свою користь. Якість комунальних послуг щоразу гіршає, і лише їхня ціна невпинно зростає!

У четвер, 18 квітня о 13:00 броварчани зберуться під стінами міської ради під час сесії міськради. Але не для того, щоб просто поговорити та розійтися. Якщо депутати не виконають наші справедливі вимоги – ми приведемо їх до тями більш рішучими діями, ніж дотепер!

НАСТАВ ЧАС УДАРУ! ПРИЄДНУЙТЕСЬ!