• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

Стартував процес формування Громадської ради при броварській міліції

Листопад24/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Коридорами райвідділкуНаприкінці року у Броварах мають сформувати Громадську раду при броварському відділі міліції. Наказом начальника МВ утворено ініціативну групу по формуванню органу, який має взяти під громадський контроль роботу броварських правохоронців. Заявки на участь у Громадській раді приймаються до 15 грудня включно, а на 25 грудня заплановане проведення установчих зборів, на яких і буде обрано її склад.

Як сказано у наказі очільника міліції від 12 листопада, громадська рада утворюється “з метою широкого залучення громадськості до вирішення питань діяльності Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області, для зміцнення авторитету працівників міськвідділу міліції серед населення, забезпечення прозорості та гласності в їх діяльності, підищення правової культури громадян та запобігання злочинності на території обслуговування”.

Процедура формування громадської ради визначена Постановою Кабміну № 996 від 3 листопада 2010 року.

Громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу ініціативної групи по формуванню Громадської ради увішли як працівники міськвідділу, так і представники громадських об’єднань: Руслан Отрох, Ганна Процько, Руслан Яремчук, Аліна Дяченко, Володимир Жадан та Ольга Середюк.

Наказ про створеня ініціативної групи

Ініціативна група запрошує представників громадських об’єднань, правозахисних організацій та інших інститутів громадянського суспільства взяти участь в установчих зборах по формуванню складу Громадської ради при Броварському МВ, які заплановані на 25 грудня 2014 року.

Для участі в установчих зборах потрібно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Заяву з доданими документами необхідно подати до 15 грудня  2014 року (включно) за адресою: місто Бровари, вул. Кірова, 24. Контактні телефони: (096) 315-04-74 (Юлія Барабаш), 063-168-93-00 (Руслан Яремчук).

Нагадаємо, новий очільник броварської міліції Микола Клименко на зустрічі з громадськістю 3 жовтня наголосив на необхідності створення Громадської ради при міськвідділі для забезпечення прозорості й відкритості роботи міліції та її підконтрольності громаді міста та району.

 • avatar
  Oleg Tertyshnik
  8 років тому

  Перечитав уважно цю постанову – нажаль, як на мене, вона не має відношення до міськрайвідділку міліції. А стосується тільки ЦЕНТРАЛЬНИХ органів виконавчої влади.
  Ось повний текст вищенаведеної цитати із постанови КМ :

 • avatar
  Oleg Tertyshnik
  8 років тому

  Перечитав уважно цю постанову – нажаль (як на мене, але можу помилятись) вона не має відношення до міськрайвідділку міліції. А стосується тільки ЦЕНТРАЛЬНИХ органів виконавчої влади, як-то міністерств тощо…

  Ось повний текст вищенаведеної цитати із постанови КМ :

  • avatar
   Oleg Tertyshnik
   8 років тому

   А якщо це так, то правові наслідки діяльності такої ради при міськрайвідділку є сумнівними…