• Сьогодні: Понеділок, 19 Квітня, 2021

Центральний апарат «Свободи» виключив з партії секретаря броварської міськради Здоровця

Березень17/ 2016
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Політвиконком центрального апарату ВО «Свобода» під головуванням Олега Тягнибока прийняв рішення виключити з лав партії Олексія Здоровця – броварського міського депутата, обраного раніше секретарем міської ради. Про це сьогодні «Маєш право знати» повідомив лідер броварського осередку ВО «Свобода» Олег Шевчук.

За словами Шевчука, рішення про виключення Здоровця зі «Свободи» було продиктоване систематичним порушенням вже екс-«сободівцем» партійної дисципліни та голосуванню всупереч рішенню фракції. З огляду на це Олексія Здоровця було виключено також зі складу фракції.

Окрім того Шевчук зазначив, що політвиконком центрального апарату «Свободи» розпочинає процедуру відкликання Олексія Здоровця та Василя Кочубея та позбавлення їх депутатських мандатів. Нагадаємо, що раніше також за порушення партійної дисципліни зі лав «Свободи» було виключено депутат міської ради Василя Кочубея. Після цього рішення, на найближчій сесії «свободівці» облили Кочубея зеленкою та вручили йому мертву курку, що символізувала «політичну тушку».