• Сьогодні: Неділя, 28 Лютого, 2021

Тим, хто нас рятує, також потрібна підтримка!

Лютий15/ 2016
avatar
Батьківщина

ВО "Батьківщина" м. Бровари

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Багато хто вже знає, що до Броварів нещодавно повернулася «своя» екстрена допомога. Раніше «нашу» станцію ліквідували та перевели до Борисполя, через що броварчани мали багато труднощів з викликом «швидкої» додому. Однак минулого місяця «екстрена» повернулась на базу Броварської центральної районної лікарні і віднедавна обживається на старому-новому місці.

Проте так склалося, що приміщення і автомобілі лікарям надали, однак за все інше… забули. Працівники «екстреної допомоги» зверталися і до влади і до пересічних броварчан з проханням допомогти, хто чим може: медикаментами, бинтами, канцелярією, оргтехнікою. Не було в достатній кількості навіть телефонів і навіть – телефонних дротів. Медики мусили виживати самі та ще й рятувати людей в дуже скрутних умовах. Через це і багато нарікань з боку мешканців, але що мали робити лікарі, коли на базі – відсутнє найнеобхідніше?

Броварська «Батьківщина» не могла лише мовчки спостерігати за такою ситуацією, тож минулого тижня усім складом нашої фракції ми навідались на броварську станцію, аби надати «екстреній допомозі»… свою посильну допомогу. Депутати фракції «Батьківщина» Олександр Резнік, Борис Дудко та Сергій Бельський передали броварським лікарям бинти, марлю, папір, ручки та іншу канцелярію, а ще – новий комп’ютер. Це те, що «екстрена допомога» сьогодні потребує у першу чергу.

07D_2539

07D_2544

07D_2547

07D_2578

07D_2590

07D_2552

Але все це – далеко не повний перелік того, що потрібно медикам для якісної роботи. Тому «Батьківщина» не востаннє допомагає «екстреній допомозі» і ми сподіваємося, що й інші депутати, громадські організації, міська влада, підприємці та вся громада підтримає новостворену станцію «екстреної допомоги», аби лікарі мали змогу рятувати наші життя!

Що ще найбільше потрібно броварській станції екстреної допомоги можна дізнатися зателефонувавши за номером (050) 685-79-19