• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022

У Броварах народжується громадське телебачення

Лютий24/ 2014
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

фото (1)Ми всі відпочинемо… колись. Останні кілька днів ця думка виникає кожного ранку, коли ми лягаємо спати, аби прокинутись вже за годину аби далі творити броварську революцію.

Учорашній день був, мабуть, найважливішим та найефектнішим за час нашої революції. До нього йшли довго і наполегливо і він ще відгукуватиметься містом тривалий час. Взяття під контроль Броварської Народної Ради місцевого телебачення і відставка керівництва броварської міліції ознаменували лавиноподібний крах основ режиму Януковича у Броварах. У ці дні ми робимо те, про що мріяли всі попередні роки: ми повертаємо це місто собі!

На моє переконання, вигнання з телестудії «Наше місто» рабів Сапожка і прихід туди професійної команди чесних журналістів – це подія не менш важлива, ніж якби відбулося захоплення міської ради. Бровари сьогодні мають шанс отримати своє громадське телебачення – сучасне та якісне – редакційну політику якого визначатиме вся міська громада.

Так, ми поки не можемо провадити ефірне мовлення, ми не маємо технічної змоги потрапити в телевізори кожної броварської сім’ї через підлий вчинок недобитків режиму, які вкрали зі студії частину громадського майна – ідеться про техніку, яка видає телевізійний сигнал в ефір. Проте відтепер ми можемо користуватись технічною базою «Нашого міста» для створення інформаційного продукту для трансляції  в мережі Інтернет. Це, звісно, не охопить таку аудиторію, як ефірне мовлення, однак це дасть можливість продемонструвати вміння фахових та ідейних молодих людей робити якісний та об’єктивний інформаційний продукт. Вже скоро ми всі переконаємось, яка величезна прірва лежить між совковим підходом до телебачення недолугих піарників Сапожка  і справжніх журналістів, котрі працюють не на режим, а на правду і стандарти об’єктивної журналістики.

Перший ефір нашого громадського телебачення в Інтернеті, звісно, був далекий від того, що ми плануємо робити вже навіть завтра. Слід розуміти, що цей ефір «з нуля» було підготовлено в умовах жахливого часового цейтноту – менше, ніж за годину. А йдеться про два відеосюжети, про двох ведучих, про двох гостей в студії, про створення окремого інтернет-каналу, налаштування звуку, світла, анонсування в соціальних мережах і ще безліч речей. І це все прямий ефір. Як би дивно не звучало, але увесь колектив студії «Нашого міста», який отримує зарплати за наш з вами рахунок, не спромігся зробити нічого подібного за кілька років.

Наш перший ефір – це лише тестування формату. Ми дуже сподіваємось на вашу конструктивну критику, на ваші зауваження, на пропозиції: яким броварчани хочуть бачити міське громадське телебачення. Ми особливо хочемо почути таку критику і  після другого нашого виходу в ефір, коли ми матимемо більше часу на підготовку – хоча б на кілька годин більше. Ми хочемо врахувати усі ваші думки, аби якнайшвидше приготувати вам справжній телевізійний делікатес замість тієї простроченої «мівіни», якою вас годувала броварська влада увесь час існування броварського телебачення.

Муніципальна телестудія під контролем Броварської Народної Ради має стати нашим «інформаційним Майданом», де ми показуватимемо, яких змін хоче народ, де ми обговорюватимемо сьогодення і будуватимемо плани на майбутнє. Інформаційний Майдан для думок, суперечок, пропозицій, мрій та відкриттів. Майдан, який ми маємо розбудовувати і захищати.

Вітаємо місто зі ще однією перемогою!

 • avatar
  Дмитрий Гавриленко
  8 років тому

  Слава Україні !!!

  • avatar
   mimoshel
   8 років тому

   это такую украину вы теперь прославляете? С официального форума Тягнибока,тема называется «Стоит ли нам
   отпустить Донбасс и Крым».Цитирую: «Чтобы создать действительно
   украинскую Украину в городах Востока и Юга, одной лишь люстрации будет
   мало, надо для этого вообще отменить парламентаризм, запретить все
   политические партии, национализировать всю промышленность, все СМИ,
   запретить ввоз в Украину любой литературы из РФ, запретить печать
   чего-либо на русском языке, даже букваря, полностью заменить руководящий
   состав госслужащих, управление образованием, военнослужащих (особенно
   на Востоке), физически ликвидировать всю русскоязычную интеллигенцию и
   всех украинофобов (быстро, без суда и следствия расстрелять. Реестр
   украинофобов на своем участке может составить любой член »Свободы«),
   казнить всех членов антиукраинских партий и организаций, не только
   пророссийских, но и прорумынских, провенгерских, протатарских.

   • avatar
    rain
    8 років тому

    P,S, і незабути посадити в клітку обізяну .

    • avatar
     Квітка
     8 років тому

     Частка “не” з дієсловами пишеться окремо, наприклад: не забути. А слова “обізяна” в українській мові не існує. Чи, може, це “народно-революційне” нововведення?

     • avatar
      rain
      8 років тому

      Почалося . Дійсно , сідай 5 . Розумне дитя . Ось так панове і треба .
      Жорсткий контроль всього , даже українського правопису в коментарях . ( Революция знаете ли )
      Та я вже і забув чи взагалі вчився . Так що я собі вибачаю .
      Головне що звільнився від мацковського акцента в коментарях . Теж дам пораду . Правилніше формуйте речення .
      І не варто шпиняти один одного в коментарях , з цієї начебто проблеми .
      До прикладу , (например – наприклад , калька )

   • avatar
    Aleksandr Makarenko
    8 років тому

    Буде виконано майн фюрер… тобто… товариш Сталін… ой, тфу… пан Тягнибок. А може давайте і Росію заодно про всяк випадок захопим, всерівно нам рухатись на схід, а що тієї там Росії, і мову нашу солов”їну, хай вивчать кляті москалі.

    • avatar
     mimoshel
     8 років тому

     не вижу повода для смеха, больные люди к власти пришли. захлебнется Украина кровавыми слезами скоро.

 • avatar
  Татьяна
  8 років тому

  А что плохого делал предыдущий коллектив канала? Пожалуйста, конкретный ответ без димагогии! По-моему, выходили в эфир новости города, такие как открытие садика, где что ремонтируют, где что прорвало, как проходят заседания горсовета, как праздники организовываются… Что плохого показывала предыдущая команда, что они не заслуживают на оплату своей работы?

  • avatar
   Andriy Kachor
   8 років тому

   Попередній колектив давав незбалансовану інформацію, де постійно вихваляв владу і не давав можливості висловитись броварчанам з іншою думкою. Це визначав і сам колектив студії, і його директорка Куліш. А під час будь-яких виборів муніципальна телестудія тупо перетворювалась на рупор пропаганди Партії регіонів.

   • avatar
    Ольга
    8 років тому

    ага, “незбалансовану”… “не давав висловитись” окремому так званому журналісту, якому для повного іміджу не хватає чорних вусиків а-ля адольф

   • avatar
    mimoshel
    8 років тому

    типа 5 канала что ли? Они тоже так незбалансовано подають информацию

   • avatar
    Татьяна
    8 років тому

    Скажите, Андрей! Лично Вы берете на себя ответственность за выплату средств (по каких-то несчастных 1500-2000 грн)

    • avatar
     Олег Олейник
     8 років тому

     Какая ответственность? Какие гарантии? Лексикон будущего “руководителя” нового телеканала Броваров заканчивается на фразе: “тупо перетворювалась на рупор пропаганди”. Просмотрев сегодняшние новости о мародерстве в охот- хозяйстве и прочитав фразу:”ми не маємо технічної змоги потрапити в телевізори кожної броварської сім’ї через підлий вчинок недобитків режиму, які вкрали зі студії частину громадського майна – ідеться про техніку, яка видає телевізійний сигнал в ефір”, понял что это одно и то же, и понимаю людей, которые знали что так будет и заблаговременно “спасли” дорогое оборудование.

     • avatar
      Татьяна
      8 років тому

      Обидно просто, что те молодые красивые креативные решают за все Бровары как всем будет лучше, а на тех обычных простых работающих людей на канале просто, извините, “ложат”… Чем вы лучше тогда от той власти, которую скинули? Вы точно так же, как и они, действуете в своих интересах! Вам наплевать на семьи тех броварчан, которых ВЫ оставили без такого несчастного, но заработка!

     • avatar
      Павел Апаев
      8 років тому

      Танюша, всё нормально, Не стоит путать “решают” и “пытаются сделать вид, что решают”. Многие решать пытались, да порешили и без них.Власть и иллюзия власти – это проверка намного жестче денег.

     • avatar
      Aleksandr Makarenko
      8 років тому

      Рейдерське захоплення влади і диктатура Майдана – ось обличчя нової влади нашого міста та Країни. І хоча вони й повалили пам”ятник Леніну, але справа
      його жива. Диктатура пролітариату come back…

     • avatar
      Павел Апаев
      8 років тому

      Меня как коренного броварчанина, начало коробить во время репортажа “громадського” когда услышал “багато броварців”, вы у фарион уроки брали? :) Нету “броварців” есть только броварчани и броварчанки. :)

    • avatar
     rain
     8 років тому

     Це не робота , сидіти на шиї у бюджета .

     • avatar
      Татьяна
      8 років тому

      Ну тогда давайте захватывайте поликлиники, школы, детские садики и устраивайте там народовладдя, пускай ими руководят и работают там “заслуженные герои нашего города, революции, с народной рады”… А чего бы и нет? Там же тоже люди не работают, а СИДЯТ НА ШЕЕ У БЮДЖЕТА! Вы, уважаемый rain, когда пишите свои комментарии мыслите как-то слишком примитивно… нет… ошибаюсь.. Вы совсем не мыслите…

     • avatar
      rain
      8 років тому

      Дійсно це просто “немыслимо ” що вже звільнили дитячий садок на вулиці Київський від штаба “пр” і дитячий садок-ясла по вулиці постишева від “беркуту” .
      Якщо так і далі піде по звільненню захоплених лісів та різних угідь , то я згодний бути примітивним …
      І до речі .. територію біля церкви Петра і Павла треба негайно привести у відповідність з законом .
      І те що попи прихватили і незаконно приєднали скверик до своєї території , дати юридичну оцінку цьому захопленню … Порада попам негайно повернути паркан який розділяв ці території . Краще по доброму .

     • avatar
      Татьяна
      8 років тому

      Мы говорим о разных вещах… К счастью, мне к Вашему уму слишком низко опускаться, а Вам, видимо, к моему не дотянуться, чтобы понять о чем я пишу…

     • avatar
      rain
      8 років тому

      Ну так куда уж мне с баскетболисткой равнятся , к тому же вероятно блондинкой .
      Смею заметить милочка , у нас таки революция .
      А при революции возникают какие то издержки , как то сокращения халявщкиков присосавшихся к народному корыту и тому подобное .
      Но не теряй надежды , мы только на полпути .
      Вспомним историю . Первая революция 1905 – 2004 …, вторая революция 1917 февраль – 2014 февраль…. третья революция 1917 октябрь – 2014 октябрь ????
      И вот тут меня терзают очень смутные сомнения , а состоятся ли выборы в ВР осенью ? ,
      Так вот милочка , если произойдёт то что должно произойти судя по круговороту истории , то мы можем увидеть снова взятия “зимнего дворца” в прямом эфире .
      Со всеми вытекающими последствиями .
      И ради Бога не унижай других , унижая себя .

     • avatar
      Татьяна
      8 років тому

      Хм… “Милочка”))) ну да… Я на более адекватный комментарий и не рассчитывала)))) Уважаемый, извините, думаю Вас не сильно огорчит, если я не буду больше отвечать на Ваши комментарии? Всего Вам доброго! ;)

     • avatar
      rain
      8 років тому

      Добраніч

     • avatar
      Ольга
      8 років тому

      Улетный коммент!
      Прямая аналогия с событиями в царской России начала 20-го века. Да, тогда был переворот (иными словами – революция).
      В итоге – затопили кровью всю Россию сроком на 4 года. А дальше – сами знаете – коллективизация, ГУЛАГ, уручающая нищета народа…
      Судя по всему, все повторяется. Это беда.

     • avatar
      Aleksandr Makarenko
      8 років тому

      Головне щоб після тих ваших революцій і кругооберту історії до влади не прийшов тов. Сталін в реінкарнованій особі пана Тягнибока зі своєю тоталітарною кликою УНА_УНСО і не навчив нас тут всіх як Батьківщину правильно любити.

     • avatar
      rain
      8 років тому

      Так панове , заспокойтеся .
      Це тільки мої фантазії . Думаю третя революція буде не в октябрі , а зразу після президентських виборів .
      І , загрози більше від Турчинова , ніж від Тягнибока .
      сектанти дуже добре вміють маніпулювати людьми .

   • avatar
    Павел Апаев
    8 років тому

    “Попередній колектив давав незбалансовану інформацію, де постійно вихваляв.. ” теряюсь в догадках кому сочувствовать http://obozrevatel.com/politics/95243-narodnaya-samooborona-osvobodila-brovarskoe-televidenie-ot-neizvestnyih.htm !из среди неизвестных узнали коррумпированного и заангажированного журналиста Андрея Качора.” :)

  • avatar
   Taras Shako
   8 років тому

   “за сприяння сергія федоренка”, “з ініціативи ігоря сапожка”, “тотальне покращення всіх сфер життя”: знаєм ми ці новини. хронологія добрих справ регіоналів. а ви бачили хоч раз, щоб журналісти показали, хто роздерибанив гектари броварської землі, хто займався рейдерством, хто скільки отримав відкатів? ви бачили хоч раз, як міліція і тітушки били журналістів, розбивали телефони? отож. і я не бачив. тому про те, що хорошого зробила команда “екти”, говорити не доводиться. а цей монотонний і провінційний стиль подачі сюжетів “ні про що” вам теж подобався?
   відтак на місце старих, запліснявілих від брехні рупорів режиму прийшли нові молоді ініціативні креативні броварчани, які вміють і знають як робити сучасний якісний телепродукт. в цьому нема нічого поганого

 • avatar
  Umbrella
  8 років тому

  Ви себе називаете чесними журналістами?? Схаменіться і побійтеся Бога. Брехливішого сайту ніж МПЗ ще потрібно пошукати.. Надіємось, що скоро в краіні і місті все утихомиреться і ви відповісте, за злочини , які вчиняєте.

 • avatar
  Ольга
  8 років тому

  Є цікава інформація з Інтернету:

  Народная Самооборона освободила Броварское телевидение от “неизвестных”

  Председатель Народного Совета города Бровары и Броварского района
  Олег Кищук сообщил: “Сегодня 24 февраля примерно в 9 утра подразделение
  самообороны во главе с Сергеем Губановым из Народного совета, вместе с
  милицией обеспечивает порядок и законность на Броварском телевидении
  ЕКТА, которую вчера вечером захватили неизвестные”.Кроме того
  Олег Кищук сообщил, что когда члены самообороны вошли в помещение, среди
  неизвестных узнали коррумпированного и заангажированного журналиста
  Андрея Качора, который собирался использовать телевидение броварчан в
  своих корыстных целях. Также было сообщено, что Качор захватив телевидение, выполнял заказ одной политической силы.
  Олег Кищук отметил: “выборы президента состоятся уже через три
  месяца, необходимо обеспечить порядок и нормальный процесс агитации.
  Вчера написал заявление глава Броварской милиции. Конечно, он должен
  уйти! Но Бровары остались без защиты”.
  “В дальнейшем Броварское телевидение будет работать в обычном режиме, любые изменения будут происходить только на основаниях закона! Революция победила и нужно строить страну и общество “, – отметил Олег Кищук.

  http://obozrevatel.com/politics/95243-narodnaya-samooborona-osvobodila-brovarskoe-televidenie-ot-neizvestnyih.htm

 • avatar
  Татьяна
  8 років тому

  Смотрела только что вашу трансляцию… Научите оператора РОВНО держать камеру, и смените, пожалуйста, диктора ЕВГЕНИЯ на человека, который умеет говорить без “эээ” и “амамам”… Вы же ЛИЦО броварского телеканала, соответствуйте!

 • avatar
  Татьяна
  8 років тому

  О! А можно узнать? А вы будете “работать” на телеканале бесплатно? Или все таки будете получать какую-то оплату за свои эфиры? Я думаю, если вы решили транслировать ЧЕСТНЫЕ новости, то вы будете “прозрачны” и в ответе на мой вопрос :)

 • avatar
  Я за правду
  8 років тому

  Люди успокойтесь. Чего мы добьемся если будем ненавидеть друг друга и винить во всех грехах? Нравится или не нравится кому-то что произошло уже не важно. Факт в том, что все мы хотим лучшего для себя и своих детей. И всем сейчас очень важно успокоиться и начать договариваться опираясь на законы . То что сейчас нет гаишников, милиция тоже не выполняет свои функции ни к чему хорошему, кроме беспредела не ведёт. И народная рада и действующие органы, обеспечивающие порядок должны понять – что основная их задача это обеспечивать порядок и защищать права своих граждан на законных основаниях.

 • avatar
  Я за правду
  8 років тому

  А милиции думаю сейчас надо попросить прощения у своего народа и вместе с народом начать наводить порядок в нашей стране, конкретно в нашем городе – хватит прикрывать тех, кто торгует наркотиками в Броварах. Адреса наркоторговцев вам известны, подумайте о том что чуствует мать 14-летнего подростка, которого эти “бизнесмены” втянули в их “бизнес” и ценою жизни её ребенка строят себе особняки и пьют из золотых чашек. Любые деньги не стоят человеческой жизни.