• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

Броварська влада планує заборонити продаж алкоголю у нічний час

Травень28/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Алкоголь22 травня на сесії Броварської міської ради депутати доповнили план діяльності з підготовки регуляторних актів на поточний рік проектом рішення «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв на території міста Бровари в нічний час». Цей регуляторний акт  доручили розробити управлінню економіки до кінця червня 2014 року.

На думку влади, необхідність заборони продажу спиртного вночі продиктована збільшенням кількості правопорушень, і злочини вчиняють переважно в стані алкогольного сп’яніння. Відтак постійна комісія з питань законності та правопорядку рекомендувала міській раді затвердити відповідні доповнення в плани розробки регуляторних актів.

За словами міського голови, продаж алкогольних напоїв припинятимуть, ймовірно, з 23:00. Втім, часовий проміжок мораторію на торгівлю алкоголем вночі має запропонувати управління економіки під час розробки проекту відповідного рішення, а потім обговорити його з громадою.

Терміни обговорення та розгляду цього проекту регуляторного акту наразі невідомі. Однак, враховуючи, що дедлайн його розробки спливає в кінці червня цього року, рішення про заборону продажу спиртного в нічний час може бути ухвалене вже до кінця літа або на початку осені.

Варто зазначити, що практика обмеження реалізації алкоголю вночі вже давно використовується в багатьох містах України, зокрема в Сумах, Тернополі, Луцьку та Львові.