• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

РЕМ: У Броварах світло вимикатимуть у різні години протягом доби без попередження

Грудень03/ 2014
avatar
Ірина Ющенко

Журналіст видання "Маєш право знати", мешканка Броварів

SAM_1423Попри те, що у вересні у профільному міністерстві обіцяли стабілізувати роботу енергосистеми країни максимум до листопада, “Укренерго” так і не вдалося досягти балансу між споживанням і виробництвом світла. Окрім того, що на складах теплових електростанцій не достатня кількість запасів вугілля, так ще вийшов із ладу 3 енергоблок Запорізької АЕС – не витримав перевантаження. Звичайно, цього б не сталося, якби Росія не припинила постачання газу.

Відтак за графіком аварійного відключення електроенергії житиме вся Україна. І Бровари не виняток. Уже третій день мешканці нашого міста змушені по кілька годин на день обходитись без світла.

«Відключати світло будемо протягом доби в різні години без попередження  як промисловим підприємствам і організаціям, так і населенню, – розповів “Маєш право знати” начальник Броварського РЕМ ПАТ «А.Е.С. Київобленерго» Юрій Слива. – Графіки аварійного відключення світла розроблені та затверджені в міськраді та РДА ще в липні 2014 року. У зв’язку із ситуацією, що наразі склалася, графіки надіслано в міськраду, РДА, ЖЕКам, сільським та селищним головам».

Юрій Слива
Юрій Слива

Графік аварійного відключення електроенергії для споживачів міста Бровари та Броварського району можна скачати тут. На жаль, розклад відключень світла не містить адрес житлових будинків, то ж громадяни не зможуть дізнатись з цього документу, коли саме залишаться без електрики. Натомість файл містить перелік підприємств та інших установ із зазначенням часу щоденого відключення елетроенергії.

У Броварському РЕМ переконують, що звикати броварчанам жити по кілька годин на добу без світла доведеться не довго – до 6 грудня: саме  до цього часу обіцяють налагодити  поломку на Запорізькій АЕС. Однак споживачам варто з розумінням поставитися до ситуації в країні, що склалася, і економити електроенергію в побуті. Особливо в пікові години: з 8:00 до 11:00 та з 17:00 до 20:00.

 • avatar
  Alexsandr Zagadum
  8 років тому

  А не подскажите кому счет за сгорелую технику выставить?

  • avatar
   Valerko_O
   8 років тому

   Если техника сгорела из за перепада в сети, то нужно обязательно обратится в сервис центр дабы они подтвердили поломку из за перепада. После чего можно отремонтировать если есть гарантия. Это гарантийный случай.
   Если гарантии нет, то можно хоть через суд возместить убытки.