• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

Броварська молодь в парку “Перемога” гартувала навички велотуризму

Травень14/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

велотуристичні079 травня міський велоклуб «Атлас» влаштував традиційні велотуристичні змагання, присвячені Дню Перемоги. Взяти участь в перегонах виявили бажання 6 команд по 3 члени в кожній. На завершення учасників змагань чекали призи від фонду «Лівобережна Київщина» та грамоти від відділу молоді та спорту Броварської міської ради.

Після реєстрації організатори показали учасникам маршрут. Стартувати команда з трьох осіб мала від стадіону «Спартак». На фініші біля літака в парку «Перемога» члени команди спільно мали розкласти намет. Алгоритм роботи з наметом учасникам також наочно продемонстрували. Для перемоги потрібно було найшвидше подолати маршрут і впоратись з наметом.

велотуристичні03

велотуристичні09

Аби учасники дотримувались маршруту і «не зрізали» дороги, що пролягла вулицями Гагаріна, Кірова та Возз’єднання, контролював команди організатор змагань, відомий спортсмен Володимир Зотов – теж на велосипеді.

Якщо з велоперегонами особливих труднощів не виникало, то з наметом в декого з учасників виходило не все.

велотуристичні13

велотуристичні16

велотуристичні18

Коли останні учасники завершили розкладати намет, організатори змагань почали визначати переможців, порівнюючи показники секундоміра кожної з команд. Нагороджували молодих спортсменів Володимир Зотов та начальник відділу молоді та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков.

вело 9 травня09

Найшвидше із завданням впорались Віктор Царенко, Павло Дячук та Олександр Брояка. Переможцям вручили набори для гри в настільний теніс та грамоти від відділу молоді та спорту Броварської міської ради.

вело 9 травня13

«Срібними» призерами стали Руслан Рогожий, Юрій Ігнатенко та Валентин Приходько. Вони також отримали відповідні грамоти та велосипедні рукавички.

вело 9 травня15

Третю сходинку посіли Дмитро Середа, Іван Фенюк та Андрій Туркулов. Крім грамот, їм вручили корисні велосипедні інструменти.

вело 9 травня21

Інші команди отримали заохочувальні призи та грамоти за участь у велотуристичних змаганнях.

вело 9 травня24

вело 9 травня38

Фото Максима Дяченка