• Сьогодні: Субота, 3 Грудня, 2022

«Убитий Янукович» знову в Броварах: тепер на стінах суду

Квітень22/ 2013
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Суд на ВоззєднанняЦієї ночі відразу чотири зображення людини, схожої на Віктора Януковича, з’явилось на стінах центрального входу до броварського міськрайонного суду на вулиці Возз’єднання. Трафаретні малюнки червоного та чорного кольору були нанесені на фасаді, дверях та навіть на одному з вікон установи.

Працівники суду та комунальники до події поставились спокійно: не зважаючи на те, що малюнки видно перехожим безпосередньо біля центрального міського ринку, станом на 12:00 зображення ніхто навіть не намагався змити.

DSC_0385

DSC_0388

Нагадаємо, що це вже друга відома подібна акція в Броварах. Наприкінці січня цього року аналогічні зображення невідомі активісти нанесли на стіни місцевого офісу Партії регіонів. У відео, яке тоді потрапило в розпорядження «Маєш право знати» видно, що під зображеннями також містився заклик звільнити «сумських патріотів» – студентів, котрі отримали різні терміни ув’язнення за нанесення аналогічних трафаретів в Сумах.

Крім того очевидці стверджують, що сьогодні вночі також був розфарбований пам’ятник Леніну навпроти броварської міськрайонної прокуратури. Утім вже вдень жодних слідів фарби на монументі помітити не вдалось. Нагадаємо, що пам’ятник «вождю світового пролетаріату» у Броварах обмальовують регулярно: останній такий випадок спонукав броварського прокурора Гарника дати резонансний коментар муніципальному телеканалу.

В своєму коментарі прокурор повідомив, що за фактом «наруги над пам’ятником» відкрито кримінальне провадження, а також висловив тривогу щодо «девальвації суспільної моралі громадян». Микола Гарник зазначив, що «сьогодні відбуваються непрості процеси в суспільстві, яким необхідно давати відсіч». Прокурор пообіцяв зробити все для того, аби броварчани «знали імена тих людей, які не хочуть сьогодні жити по тій моралі, яка на даний момент панує в державі».

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Першу акцію невідомих активістів я зрозумів – висловити підтримку сумським “патріотам”, а ось цього разу якось незрозуміло. До кого претензії? До наших суддів чи до судової системи в цілому? Хоча б записки якісь залишали або прес-релізи розсилали…

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Виглядає так, що це – відповідь на рішення суду, який не захотів зменшити термін ув’язнення хлопцям, яких посадили за аналогічні трафарети в Сумах.

   • avatar
    Сергій Іллюхін
    10 років тому

    А, нещодавно була апеляція якась? Я не в курсі. Ну тоді зрозуміло, але у медіаплані хлопці недопрацювали

    • avatar
     Roman Sviatskiy
     10 років тому

     ІМХО такі трафарети потрібно залишати всюди і якнайбільше. Тут нема чого розуміти – претензії, думаю, до системи вцілому, а не окремо до судової.

  • avatar
   Nikalay Smirnov
   10 років тому

   Тут графіті фсе зрозуміло,це нагадування! судовій системі що влада не вічна!