• Сьогодні: Вівторок, 18 Січня, 2022

Вакансія: в управління містобудування шукають архітектора на посаду начальника

Липень01/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Управління містобудування та архітектури Броварської міської ради оголосило конкурс на заміщення вакантної посади. Взяти на роботу хочуть спеціаліста або магістра з вищою архітекторською освітою. Обранцю запропонують стати начальником відділу з питань містобудівної діяльності та реклами на три роки. Про це йдеться в оголошенні на сайті Броварської міської ради.

Як зазначено в повідомленні, кандидат на участь у конкурсі має бути громадянином України, мати повну вищу освіту архітектурного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра. Також – вільно володіти державною мовою та комп’ютером.

Окрім того, охочий обійняти вакантну посаду повинен мати стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування та державної служби на керівних посадах не менше 3 років. Або – стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління – не менше 4 років. Посаду пропонують лише на 3 роки – на період соціальної відпустки із догляду за дитиною.

Заяви просять подавати протягом місяця за адресою Броварської міської ради: вул. Гагаріна, 15, кімн. 412. Телефони для довідок: 5-30-49, 5-34-69.