• Сьогодні: Понеділок, 24 Січня, 2022

Вибори на Торгмаші виграла директорка школи № 2 Оксана Мельник

Червень03/ 2013
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Торгмаш день виборів 3Вчора у мажоритарному одномандатному виборчому окрузі № 20 відбулись проміжні вибори депутата Броварської міської ради – замість вибулого Павла Різаненка, який нині є депутатом Верховної Ради України. Беззаперечним переможцем виборчої кампанії стала директорка школи № 2 Оксана Мельник. Друге місце посів кандидат від об’єднаної опозиції – голова броварського міського осередку партії «Батьківщина» Володимир Опалько.

Загалом день виборів на обох дільницях, які були розташовані у приміщенні школи № 2, пройшов спокійно та без ексцесів. У другий день літа, який видався дощовим та похмурим, на виборчі дільниці прийшло лише 974 з 3828 виборців, тобто явка склала 25%.

Торгмаш день виборів 2

За результатами підрахунку голосів на дільницях лідерка виборчих перегонів випередила свого найближчого конкурента у кілька разів:

Оксана Мельник (партія «Єдність») – 732 голосів – 75 %
Володимир Опалько (партія «Батьківщина») – 190 голосів – 20 %
Володимир Коляда (Партія регіонів) – 27 голосів – 3 %
Світлана Бойко (Аграрна партія України) – 6 голосів
Ганна Музиченко (Народна партія) – 3 голоси
Сергій Найденко (партія «Віче») – 2 голоси
Іван Приделюк (партія «Союз. Чорнобиль. Україна») – 1 голос.

Торгмаш день виборів 1

Як та чому директорці броварської школи вдалось отримати такий результат, які способи залучення прихильників вона використовувала, а також які висновки з виборчої кампанії на Торгмаші слід зробити на майбутні місцеві вибори, читайте у подальших матеріалах журналістів «Маєш право знати» найближчими днями.