• Сьогодні: Вівторок, 9 Березня, 2021

Відкритий лист-звернення!

Жовтень10/ 2012
avatar
Віктор Юров

Полковник Козацтва Броварської Сотні Київського Козацького Полку

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

БРОВАСЬКА СОТНЯ КИЇВСЬКОГО КОЗАЦЬКОГО ПОЛКУ
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ – ЗВЕРНЕННЯ !!!

Вельмишановні панове Отамани, побратими козаки, посестри берегині та керівники громадських організацій !!!
Прийшов час коли наша діяльність за принципом сам собі голова і моя хата з краю вже не приносить користі і задоволення, а навпаки шкодить всьому Броварському крайові.

Минув час поділення за політичними чи релігійними переконаннями.
Настав час спільно взявшись за руки відкинувши попередні не порозуміння і образи стати на захист рідного Броварського Краю, рідної української землі, нашого майбутнього покоління, своєї історії та традицій.
Тому годі сидіти кожному в своєму вулику і перетравлюватись поступово з вільних, самодостатніх людей у стадо толерантно – тихих рабо покірних байстрюків без роду. Без племені, без своєї історії і традиції. Ставати емігрантами живучі на своїй славній омитій сльозами, потом і кров’ю землі

Прийшов час зійтися нам у велике козацьке – громадське коло та створити дійсно потужну козацьку силу котра не пустими словами, не шириною лампасів чи величиною зірок на погонах зможе спільно з усією громадою навести лад в рідному Броварському крайові і конкретними справами доведе що сучасний козацький рух має право на повноцінне життя.

Нам з вами судилося об’єднатися на славу рідних пращурів на відродження славних традицій українського козацького народу.

ТОМУ ПРОПОНУЄМО ПРОВЕСТИ ВЕЛИКЕ КОЛО ОРГАНІЗАЦІЙ 20 – 21 ЖОВТНЯ 2012 РОКУ В МІСТІ БРОВАРИ
і створити
«КООРДИНАЦІЙНУ РАДУ КОЗАЦТВА БРОВАРСЬКОГО КРАЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ»

І започаткувати два організаційні проекти:
• «Мудрість на колесах»
• Козацький Навчальний – Реабілітаційний Центр «ХАРАКТЕРНИК»

Телефони для реєстрації на участь в:
Великому Козацькому Колі Броварського Краю:

ЛАЙФ: 093-431-36-67;

МТС: 095-087-71-79;

Позначки: