• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

Виконком встановив цілодобовий режим роботи кафе «Кікерс»

Січень18/ 2013
avatar
Сергій Севрук

Журналіст "Маєш право знати", громадський активіст

Відтепер кафе «Кікерс» (вул.Гагаріна,16) працюватиме цілодобово. Такий режим роботи закладу нещодавно вставновив виконавчий комітет Броварської міської ради.

Рішення було ухвалене на прохання власника кафе – приватного підприємця Власова Леоніда Олександровича, який звернувся до виконкому 7 листопада 2012 року, і вже 8 січня поточного року на черговому засіданні члени виконкому вирішили задовольнити прохання підприємця, щоправда, встановили обмеження – “без реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів”.

То ж тепер броварчани матимуть змогу підкріпитись у новому броварському фаст-фуді, який відкрився на місці колишнього “Швидко” (поруч з супермаркетом “Перекресток”), не лише у денний час, а й вночі. До яких наслідків призведе це рішення виконкому та чи не заб’ють на сполох мешканці сусідніх будинків проти цілодобового режиму роботи закладу, покаже час.

Нагадаємо, кілька місяців тому виконком навпаки обмежив час роботи чотирьох закладів громадського харчування у Броварах, встановивши час їх роботи – «до 22:00», а саме: кафе «Мюзік-Холл» ТОВ «Дека-Інвест» (бул. Незалежності, 4); ресторанний комплекс «Монте Карло» ТОВ «Орбіта-електротовари» (бул. Незалежності, 6); “Кофейня” фізичної особи-підприємця Гуцола О.В. (вул.Кірова, 47); кафетерій «Берізка» ТОВ «Берізка» (вул.Красовського, 27). Причиною ухвалення такого рішення стали численні звернення мешканців та систематичні порушення Правил з дотримання тиші у місті Бровари.