• Сьогодні: Понеділок, 28 Листопада, 2022

Втрата 12 мільйонів для міста – це розкіш чи так і треба!?

Лютий18/ 2016
avatar
Роман Сімутін

Депутат Київської обласної ради

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Хто буде платити 12 мільйонів за утримання Броварського ПТУ, громада міста чи Держава? Битва почалася, відбулося перше засідання робочої групи Київської обласної ради.

Варіанти розвитку ситуації. Найкращий: Переконати депутатів ВРУ виправити свою помилку і повернути кошти до місцевих громад.

Гірший варіант: Розібратися у витратній частині училищ, оптимізувати видатки, зменшити навантаження на місцевий бюджет через обласні програми.

Найгірший варіант: Виконати пункт 2 і відповідно до постанови КМУ прийняти училище на баланс міста. В такому разі ми втратимо базу для підготовки технічних кадрів. Чому? Бо в реаліях сьогодення найпростіший спосіб позбавитися від такого навантаження, закрити заклад, а приміщення продати, або здати.

Хоча перша битва виграна і 743 тис. грн. витрачених в січні місяці коштів повернуться до місцевого бюджету, війна тільки починається. І скажу не все так однозначно. Тож якщо у кого є бажання долучитися до цього процесу –  приєднуйтеся. «Спокійне»  життя гарантую.