• Сьогодні: Вівторок, 26 Жовтня, 2021

Виборча програма ДемАльянсу в Броварах

Жовтень15/ 2015
avatar
ДемАльянс Бровари

Броварська міська організація політичної партії "Демократичний Альянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Презентуємо виборчу програму “Демократичного альянсу” у Броварах. Над цим документом працювали не лише активісти з “ДемАльянсу”, а й фахові урбаністи, архітектори та експерти з муніципального управління. Це зовсім інше – нове – бачення того, яким має бути сучасне місто. Ми не обіцяємо підвищення пенсій та контрактної армії, бо 25 жовтня будуть МІСЦЕВІ, а не парламентські вибори. Відповідно наш головний фокус – на нових підходах до організації міського простору. 

Цей документ варто почитати хоча б для того, щоб знати – у якому напрямку нині змінюються сучасні міста по всьому світу і що стає пріоритетом для їх розвитку. До речі, це одна з найголовніших цілей нашої участі у виборах – можливість пропагувати ці підходи :) Наш архітектор Ірина Нікітчина адаптувала загальну партійну програму під Бровари. Вийшло загалом 13 сторінок.

Читайте, аналізуйте, висловлюйте свої зауваження та пропозиції ;-) Нам цікава та важлива ваша реакція і думка! ‪#‎DABro‬ переможе! Підписуйтесь на нашу сторінку у Фейсбуці – https://www.facebook.com/demalliancebrovary

Щоб переглянути програму повністю – клікніть на зображення

DABro_program