• Сьогодні: Середа, 18 Травня, 2022

Захисту броварських лісів від зазіхань забудовників перешкоджають місцеві чиновники, – лісгосп

Жовтень28/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Лісівники не можуть належно охороняти броварські ліси та не допускати на них забудови. Причина – Броварська міська рада протягом багатьох років не оформлює права на постійне користування у відповідності до вимог земельного законодавства. Таке стверджують у київському міському комунальному підприємстві «Дарницьке лісопаркове господарство». Тим часом броварські чиновники запевняють, що про жодні листи від лісівників не знають.

Як зазначають і в лісгоспі, і у Броварській міській раді, в адміністративних межах Броварів перебувають ліси загальною площею 30 Га. Ці території ще понад 50 років тому передали на баланс КП «Дарницьке лісопаркове господарство», – уточнюють київські комунальники.

document-page-001-kopiya

У Дарницькому лісовому господарстві вказують, що мова йде про декілька лісових зон на території Броварів. Перша – обмежована вулицями Павла Чубинського, В’ячеслава Чорновола та Ялинковою. Друга – Весняною та Квітневою. І третя – вулицями Тараса Шевченка, Академіка Амосова та Михайла Мельника.

«Ми вже на протязі багатьох років звертаємось до Броварської міської ради з проханням про оформлення нам права постійного користування вказаними ділянками у відповідність до вимог  земельного господарства з метою належної їх охорони на юридично обґрунтованих підставах, недопущення зазіхань на них для забудови. На жаль з цього приводу ми отримуємо лише формальні відписки,» – зазначають у КП «Дарницьке лісопаркове господарство».

Водночас, як розповіла керівниця земельного відділу Броварської міської ради Леся Гудименко, вона вперше чує, що міськрада не надає ліси київському лісгоспу. Чиновниця зазначає, що за той час, коли вона працює в земельному відділі, не пригадує, щоби лісівники до них звертались узагалі. Чи були такі листи в минулому, пані ані спростувати, ані підтвердити не змогла.

Слід зазначити, що лісовий масив на розі вулиць В’ячеслава Чорновола та Василя Симоненка не перебуває на балансі КП «Дарницьке лісопаркове господарство». У цьому запевняють працівники комунального підприємства. Нагадаємо, що саме там останнім часом відбувається будівельний скандал. Активісти протестують проти намірів спорудити замість соснового лісу багатоквартирні висотки.