• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

29 серпня бульвар Незалежності перекриють для проведення продовольчого ярмарку

Серпень27/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цієї суботи, 29 серпня, з 7:00 до 15:00 у Броварах буде проходити ярмарок. Торгівля продовольчими та непродовольчими товарами відбудеться в центрі міста. Водіям треба бути уважними: відрізок бульвару Незалежності від бювету (дворовий проїзд між будинками №№ 6 та 8) до перетину з вулицею Гагаріна буде перекрито. Про це інформує офіційний веб-сайт Броварської міської ради.

У розпорядженні міського голови йдеться:

З метою забезпечення населення міста продуктами харчування, сільськогосподарською продукцією, квітами та непродовольчими товарами, та відповідно до ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Начальнику управління економіки :

– організувати проведення ярмарки 29 серпня 2015 року по бульв. Незалежності з 7:00 години  до 15:00 години;

–  підготувати список  учасників ярмарки;

– попередити керівників автотранспортних підприємств та фізичних осіб-підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів на приміських маршрутах № 402, 403, 332 та на міських маршрутах № 3,  5, 10 щодо зміни схеми маршруту під час проведення  ярмарки.

2. Комунальному підприємству Броварської міської ради «Бровари-Благоустрій» надати вантажні автомобілі для перекриття бульв.Незалежності (від перетину з вул. Гагаріна до міжбудинкового проїзду буд. №6-8  по бульв.Незалежності)   з 6:00 години та  забезпечити прибирання сміття після завершення ярмарки.

3. Керівнику міськрайонного радіомовлення оприлюднити інформацію щодо проведення ярмарки.

4. Контроль  за  виконанням  цього розпорядження покласти на заступника  міського голови Андрєєва В.О.