• Сьогодні: Неділя, 12 Липня, 2020

4 вересня у Броварах відбудеться публічна страта судді

Серпень31/ 2012
avatar
Микола Коханівський

Координатор Комітету визволення політв'язнів, кандидат у народні депутати у виборчому окрузі № 97

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Друзі!

04.09.2012р виповнюються рівно рік з того дня, як народний герой Віталій Запорожець здійснив свій героїчний чин і знешкодив покидька-садиста майора міліції Симоненка. Суддя Тамара Міхієнкова винесла Віталію вирок – 14 років позбавлення волі. Так оккупанти в особі продажної судді дають зрозуміти всім нам, що мусимо залишатися рабами німими і терпіти національне приниження, соціальний визиск, знущання, тортури, тотальну коррупцію, новітніх панів – суддів, прокурорів, міністрів, ментів, – отже, рабувати. Тому ми мусимо захистити Запорожця, який перший кинув виклик оккупантам.

Комітет визволення політв`язнів 04.09.2012р проведе акцію на підтримку Віталія Запорожця за адресою: м. Бровари, вул. Воз`єднання, 1 о 14.00.

По завершенню акції відбудеться “…публічна страта судді Тамари Ніхуєнкової“. Запрошуємо всіх небайдужих громадян-патріотів прийти в цей день під продажний Броварський суд і, підтримавши народного героя, висловити свою зневагу і презирство до оккупаційної адміністрації.