• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

7 вересня – суд над учасником акції “страта судді”!

Вересень06/ 2012
avatar
Микола Коханівський

Координатор Комітету визволення політв'язнів, кандидат у народні депутати у виборчому окрузі № 97

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

АЛЯРМ!!! ТЕРМІНОВО!!!

Друзі, сьогодні мав відбутися суд над головою секретаріату ОУН Костем Зацарним.
Йому інкременують адміністративне правопорушення під час акції, яка відбулася минулого вівторка.

Сьогодні ж зранку ми повідомили Броварську адміністрацію про те, що будемо пікетувати Броварській міській суд. Не пройшло і 10 хвилин, як другу Костю зателефонував слідчий Роман Гнап і повідомив, що суду не буде, бо, мовляв, не вистачає якогось папірця, і тому суд відбудеться коли-небудь. Попросив Костя підійти під РОВД. Ну що ж, ми всі пішли під РОВД. Слідчий сказав, що конче необхідна характеристика з ЖЕКу, і тому суд перенесли на невизначену дату. З тим і відпустив.

І ось щойно (тобто, вже ніч) Кость Зацарний розповів, що о 22.10 йому зателефонував слідчий Роман Гнап і повідомив, що суд відбудеться завтра, 07.09.2012 о 13.00. За Костем заїде якійсь міліціонер, допоможе йому взяти характеристику з ЖЕКу і підвезе до суду… Дуже “зворушлива” турбота… Як я розумію, міліціонер – це конвой. Дзвоник і повідомлення про суд серед ночі – це щоби ми не встигли організувати пікет.

Отже, друзі, 07.09.2012р відбудеться акція на підтримку голови секретаріату ОУН Костя Зацарного за адресою: м.Бровари, вул. Воз`єднання, 1 (Броварській суд) о 13.00.
ПРОХАННЯ ДО ВСІХ ПІДТРИМАТИ ПОБРАТИМА І ПІДЇХАТИ ДО БРОВАРСЬКОГО СУДУ (їхати від ст.метро “Лісова” марш.402, 403 до зуп.”Магазин “Перекресток”.
ТАКОЖ ПЕРЕПОЩУЙТЕ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ!!!