• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

“Українська правда”: Міліціонерів, які проґавили Мельника, судитимуть у Броварах

Вересень12/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

мельникПрокуратура передала до суду справу міліціонерів, які неналежно контролювали роботу браслету екс-ректора податкової академії Петра Мельника. Про це повідомляє сайт “Укранська правда” з посиланням на прес-службу київської прокуратури.

Обвинуваченим міліціонерам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Прокуратура завершила досудове слідство і передала до суду обвинувальний акт.

Справу міліціонерів, що прогавили Мельника, розглядатиме Броварський міськрайонний суд

Таке рішення прийняв апеляційний суд Київської області.

Міліціонерів звинувачують у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.

Досудове слідство встановило, що обвинуваченні неналежно контролювали поведінку Петра Мельника, якомий перебував під домашнім арештом.

Міліціонери проігнорували тривожні сигнали електронного засобу контролю – браслету, який був застосований до затриманого екс-ректора.

В результаті халатного ставлення працівників внутрішніх справ до своїх обов’язків П. Мельник позбувся електронного браслету і втік.

27 липня ректор Національного університету державної податкової служби Петро Мельник був затриманий у власному кабінеті при отриманні хабара.

1 серпня Печерський райсуд помістив Мельника під домашній арешт, після того, як адвокати заявляли про погіршення стану його здоров’я.

7 серпня на нього одягли спеціальний браслет, який дозволяє відстежувати всі переміщення заарештованого. Але у ніч на 9 серпня Мельник зняв браслет і зник у невідомому напрямку..

27 серпня міністр внутрішніх справ Захарченко заявив, що правоохоронні органи встановили місце знаходження екс-ректора, але його досі не затримали.

Джерело: “Українська правда