• Сьогодні: Понеділок, 17 Січня, 2022

Боротьба з наркотиками: правоохоронці викрили незаконні посіви коноплі у Броварах та Красилівці та затримали молодика з “травкою”

Липень15/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Міліція виявила ділянки з коноплею та маком у Броварах та Красилівці, а також затримала вночі у місті молодика із 5 г коноплі. Щодо всіх цих фактів відкриті кримінальні провадження та триває досудове розслідування. Про це повідомляє Броварський МВ на офіційному веб-сайті ГУ МВС України в Київській області.

На присадибній ділянці на території приватного домоволодіння у місті Бровари правоохоронці виявили та вилучили 340 рослин конопель. Рослини були оброблені та підв’язані. 41-річний власник домоволодіння пояснив, що коноплю насіяв та обробляв для власного вжитку, – сказано у повідомленні.

PM808image001

Інший факт незаконного посіву конопель та снотворного маку виявили дільничні інспектори міліції у селі Красилівка Броварського району. 74-річна жінка на власній присадибній ділянці виростила 27 рослин конопель та 245 рослин снотворного маку. Власниця розповіла міліціонерам, що насіяла рослини аби на городі не ріс бур’ян.

PM253image002

За вказаними фактами слідчим відділом Броварського міськвідділу міліції відкрито кримінальні провадження за ч.1 ст.310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Правопорушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років. Досудове розслідування триває.

Крім того, того ж дня працівники патрульної служби міськвідділу, патрулюючи у нічній час вулицями міста Бровари, виявили у чоловіка 5 грамів коноплі. Молодик пояснив, що наркотичний засіб зберігав для власного вживання.

За даним фактом слідчим відділом Броварського міськвідділу відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Молодику загрожує покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк. Досудове розслідування триває.

Джерело: ГУ МВС в Київській області

 • avatar
  Alexsandr Zagadum
  7 років тому

  за последнее 6 месяцев в Броварах возросла криминальная обстановка и аморальное поведение граждан.

  Если просмотреть сводки:
  – нападения и грабеж;
  – избиение детей с целью отжима (телефона, денег..)
  – нарушение правил дорожного движение (сбитие людей на переходах и не соблюдение правил)
  – грабеж машин
  – воровство квартир
  – криминал.

  Не хочется винить приезжих и милицию, но 10-15 лет назад, отложил свое оружие в сторону и радовался культуре, и что мы уже не ходим город-на города (все помнят эти времена).

  Хотелось бы поднять вопрос правопорядка и культуры населения.
  1. Бутылки которые оставляете на тротуаре – уже никому не нужны, убирайте их в мусорку.
  2. Бумаги, чипсы, недопитое пиво, которое успешно бросаем под садик или деревья – убирайте за собой, Вы в городе, где люди к Европе ближе, чем Киев или другие города.

  Зачем гадить в том городе, где будут жить Ваши дети или по тем же дорогам, где Вы с друзьями пойдете гулять, завтра и в тругой трезвый день.

  Уважаемые, многие в этом городе, биты перестали возить в машинах, давайте не будем восстанавливать старое.