• Сьогодні: Середа, 27 Жовтня, 2021

Ключових учасників акції 18 квітня почали викликати на допит

Квітень16/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

38252Кілька годину тому постраждала в кафе «Мюзік Хол» Вікторія Заєць отримала дзвінок від слідчої броварського міськвідділу Мар’яни Панченко. Слідча вимагає від Заєць прибути на допит 18 квітня о 13:00 – саме в той день і в той час, коли запланована акція протесту проти мажорського свавілля у Броварах, де Вікторія мала би бути одним з ключових учасників.

Вікторія Заєць заявила слідчій, що 18 квітня не зможе прибути до міліції. «Мені відразу стало зрозуміло, що Панченко таким чином намагається зірвати мою участь в акції протесту, тому я сказала, що не зможу прийти до неї у вказаний час і прошу перенести допит на будь-яку іншу дату. У відповідь Панченко заявила, що сьогодні ж до мене прибуде дільничний і під підпис вручить повістку саме на 18 квітня. Я запропонувала слідчій, аби я сама зараз же приїхала в міліцію та ми разом розібралися б у ситуації, проте Панченко відмовилась від такої зустрічі» – повідомила «Маєш право знати» постраждала Вікторія Заєць.

Вікторія наголосила, що розуміє, що до неї може бути застосовано примусовий привід в міліцію. «Але те, що відбувається – це стовідсоткове свідчення бажання броварської міліції «відмазати» злочинців від покарання та спробувати перешкодити моїй участі у протесті. Вже понад місяць минув з часу, коли сталася ця подія, жодних реальних дій з цього приводу міліція не вчиняла, і лише тепер, після анонсування акції слідча вирішила викликати мене на допит саме в день протесту і саме на час його початку!».

Наразі офіційну повістку Вікторії Заєць ще не вручено. «Маєш право знати» стежитиме за розвитком подій та інформуватиме читачів про нові подробиці.