• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

У Броварах готуються «привести владу до тями прямим впливом»

Квітень16/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

site_89313_15_57У четвер, 18 квітня о 13:00 перед будівлею броварської міської ради (м. Бровари, вул. Гагаріна, 15) розпочнеться акція протесту мешканців з вимогою негайного скасування незаконного підвищених тарифів на послуги ЖКГ у Броварах. Про це повідомляє заступник голови броварської міської організації партії “УДАР” Андрій Качор.

27 березня на “таємному” засіданні виконавчого комітету БМР місцеві чиновники затвердили нові тарифи, проігнорувавши неодноразові протести громадськості та розпорядження уряду, яке забороняє піднімати ціни на «комуналку».   У відповідь опозиціонери вимагатимуть від депутатів скасувати скандальне рішення виконкому, а в разі ігнорування владою вимог протестувальників – обіцяють прямо під час сесії «привести владу до тями прямим впливом».

Безпосередньо перед сесією місцеві опозиційні сили подарують меру Броварів «золотий» унітаз як символ «комунальної реформи по-броварськи». Її суть, на переконання протестувальників, полягає виключно в збагаченні місцевих чиновників. Як запевняють організатори акції, спроби влади реформувати комунальну галузь вилились лише в «сміттєвий колапс», підтоплення значної частини Броварів, розбиті дороги та в безпідставне підвищення комунальних тарифів. Найбільше ж протестувальників обурює те, що під час аномальних погодних умов, у розпал «комунальної реформи», міський голова Ігор Сапожко – замість того аби вжити невідкладних заходів з подолання негоди – вирішив… піти у відпустку.

Під час акції броварчанам також продемонструють добірку кращих кадрів «комунальної реформи»: фотографії переповнених сміттєвих баків, грандіозних броварських калюж та ям, які перетворили міські автошляхи на «танкодром». Перед учасниками акції зачитують «укази Єгорки Сапога» – так, як виглядали б розпорядження броварського міського голови, якби мер спробував хоч раз сказати мешканцям правду.

Крім того, броварчани вимагатимуть негайного закриття місцевого кафе «Мюзік Хол», що належить сину місцевої «регіоналки» та начальниці відділу культури Наталії Багмут. Даний заклад протягом багатьох років викликав скарги мешканців навколишніх будинків через постійні гучні гуляння, що заборонено умовами договору оренди. Приміщення міського культурного центру, котре нині орендує скандальне кафе, здавалось під облаштування «безалкогольного бару», проте наразі «Мюзік Хол» в місті називають не інакше, як «мажорський притон». Саме тут восьмого березня трапився резонансний інцидент, коли охорона закладу побила жінку, завдавши молодій мамі подвійного перелому руки.

 • avatar
  Iren Irena
  9 років тому

  Дякуємо Партії «Удар» та Команді “Маєш право знати” за те , що хоть хтось піклується проблемами людей цього міста та намагаються вирішити гостри питання які настають у місті та у людей зокрема , тому що правди та справедливості у БМР та на каналі ЕКТА
  не знайдеш (Вони говорять тільки те, що їм потрібно , що все добре і в нашому місті великий порядок )

 • avatar
  Andrew Skoruk
  9 років тому

  Сам не читал, что именно в цифрах вчера приняли. Но, насколько я знаю, у жеков реальная нехватка денег для обслуживания домов из-за ограничений стоимости их услуг (а также из-за того, что деньги не всегда доходили до жека). Если дом новый то все ок, а если постарше то уже проблемы. Для сравнения, хотелось бы посмотреть на реальные сметы затрат в домах осбб (не новостройках) и жеках, чтобы было понятно переплачиваем ли мы или все же недоплачиваем.