• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

Заклик про допомогу мешканців будинків, які потерпають від сусідства з “Мюзік Холом”

Квітень15/ 2013
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

nabag1Публікую без коментарів текст звернення мешканців будинків №№ 6 та 6а по бульвару Незалежності, котрі закликають Сапожка позбавити їх “щасливого” сусідства з кафе “Мюзік Хол”. Крім того, мешканці звернулись до опозиційних політиків з проханням підтримати їх в боротьбі проти мажорського притону, котрий належить сину місцевої начальниці відділу культури Наталії Багмут – Роману Багмуту.

Депутату Броварської міської ради

Голові Броварської міської організації партії УДАР

Сімутіну Роману Вікторовичу.

КОПІЯ: Броварському міському голові

Ігорю Васильовичу Сапожку.

Шановний Романе Вікторовичу та партіє УДАР!

Ми, мешканці будинків, що розташовані за адресами м. Бровари, бульвар Незалежності 6 та 6а звертаємося до Вас з проханням допомогти захистити наше право на гідне життя.

Ось вже кілька років, як у сусідньому з нашими будинками приміщенні МКЦ «Прометей» розташоване кафе «Мюзік Хол». Із самого моменту його відкриття для нас та наших дітей закінчилося спокійне життя у власних оселях. Кожні вихідні (а інколи й частіше) ми потерпаємо від гучних гулянок в цьому закладі, п’яних дебошів та нецензурщини, що постійно лунає ночами зі стін Міського Культурного Центру. Ми неодноразово зверталися в різні інстанції з вимогою припинити ці безчинства, проте наші крики по допомогу регулярно ігнорувались органами влади. Максимум реакції, яку ми отримували на такі звернення – це погрози від самого власника кафе, який запросто може в нетверезому стані зайти «в гості» до когось зі скаржників.

Нам відомо, що не ми одні страждаємо від свавілля власника «Мюзік Холу» Романа Багмута, адже випадки мордобою та насилля з боку адміністрації відбуваються там регулярно. Але найбільше нас вразив випадок, коли восьмого березня молодій жінці кілька охоронців «Мюзік Холу» навмисно зламали руку і міліція на це знову адекватно не відреагувала.

Ми розуміємо, що всю цю ситуацію «кришує» матір власника кафе, місцева депутатка та начальниця відділу культури Наталія Андріївна Багмут. І саме це нас найбільше обурює.

Ми просимо Вас посприяти вирішенню питання про закриття цього кафе-розплідника «безпрєдєлу» і розірванню договору оренди між ТОВ «Дека-інвест», що належить Романові Багмуту та броварською міською радою, котра за копійки здала в оренду частину культурного центру для влаштування там притону для мажорів.

Нам набридло це терпіти і ми готові до рішучих дій, якщо влада не дослухається до народу і надалі прикриватиме депутатських синків від справедливого покарання!

 

Акція за негайне розірвання договору оренди між містом на “Мюзік Холом” відбудеться цього четверга, 18 квітня о 13:00 біля стін міської ради (Гагаріна, 15) під час сесії.