• Сьогодні: Середа, 28 Липня, 2021

“Ватники” екс-регіоналки Багмут нацьковують прокуратуру на броварських волонтерів – помста за “Мюзік хол”?

Вересень03/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

IMG_2768В той час, як Координаційний центр допомоги броварським військовим впродовж кількох місяців забезпечує наших солдат всім необхідним на передовій, укомплектовує новобранців, що їдуть воювати на Схід, в місті знайшлись особи, що підозрюють волонтерів в «нецільовому використанні зібраних для допомоги солдатам коштів»

Як розповів депутат міськради та один з координаторів центру допомоги військовим Роман Сімутін, дільничний інспектор міліції Євген Негозінський просив надати пояснення стосовно діяльності волонтерського об’єднання.  Міліціонер пояснив, що є «колективна скарга від броварчан, які підозрюють активістів в нецільовому використанні зібраних грошей для армії».

Хто підписався під скаргою та в чому побачив “шахрайство”, стало зрозуміло після безпосереднього спілкування з дільничним. Виявилось, що всі обличчя “колективу” вже добре відомі нашим читачам: ними виявились “захисники” мажорського притону Багмутів “Мюзік холу”. Документ потрапив у розпорядження “Маєш право знати”.

IMG_3572

IMG_3573

Автори скарги в прокуратуру додали до заяви фотопідтвердження, що вони нібито кидали гроші в скриньки Коордцентру, які розставлені в багатьох магазинах міста, після чого в них раптово виникли сумніви щодо прозорості діяльності центру. Саме завдяки фотографіям вдалось впізнали “засідателів” перлини родинного бізнесу Багмутів. Всі вони прийшли “боронити” “Мюзік хол” під час акції протесту проти мажорського свавілля, а після того, як під тиском громадськості виконком розірвав договір оренди з ТОВ “Дека Інвест” (якому належить “Мюзік хол”) вочевидь вирішили помститись таким чином волонтерам, які допомагають армії. Отже, знайомтесь: “стурбовані” Світлана Івановська, Олександр Маржановський, Катерина Трусєєва, Ганна Шавлова (посилання на сторінки в соцмережах).

Fotor0902181124
Світлана Івановська
Fotor090218132
Олександр Маржановський
Fotor0902181530
Катерина Трусєєва
IMG_3574
Ганна Шавлова

В скарзі занепокоєні молоді люди вдаються до аргументації: в час “повсемістного шахрайства” вони вирішили, що активісти “наживаються” на пожертвах броварчан, мовляв, скриньки не опломбовані, бронежилети дешеві і т.д.  Характер звинувачень абсурдний, бо на кожне з них можна отримати відповідь на сторінках коордцентру в соцмережах, де публікують всі грошові благодійні надходження, квитанції і чеки на придбання тощо.

Прочитавши заяву, можна припустити, що молоді “багмутенята” не обійшлись без свого ляльковода. Стилістика тексту надто нагадує типову манеру спілкування Наталії Багмут, яка після революції намагається застосувати прийоми політичної мімікрії і видати себе за найбільшу патріотку в місті.  Проте такі скарги як червона лампочка сигналізують, хто в нашому місті першим вітатиме російські війська з ворожим триколором в руках. Нацькувати правоохоронні органи на волонтерів, які по гривні збирають на бронежилети, каски, тепловізори і, ризикуючи життям, відвозять це все в котел війни, – це новий level down броварських “ватників-регіоналів”.

Неврівноваженість Наталії Андріївни на відео ще раз підкреслює мотиви написання цієї скарги – “ударівці” погані, бо хочуть закрити “Мюзік хол”, значить я буду мститись.

Втім, за словами волонтерів, кримінальне провадження стосовно шахрайства не відкривали. Можливо, в нелюстрованій прокуратурі в когось прокинулись залишки здорового глузду.

А тим часом, незважаючи на такі «палки в колеса», Координаційний центр продовжує збирати допомогу для броварських хлопців та відвозити безпосередньо в зону бойових дій. Разом з іменними посилками, спорядженням, засобами захисту, медикаментами та продовольством, закупленими на пожертви броварчан, нещодавно в батальйон «Київська Русь» передали вкрай важливу та необхідну на війні річ – тепловізор, вартість якого 73 440 гривень.

Зараз крім вкрай необхідних засобів захисту, одним з пріоритетних завдань в координаційному центрі зараз вважають придбання теплих речей для солдатів перед початком холодних пір року.

1902808_1504651199776024_1306211196053168674_n
Тепловізор поїхав в батальйон “Київська Русь” разом з іменними посилками для бійців

Аби припинити будь-які маніпуляції довкола теми благодійних коштів, волонтери надали редакції повний фінансовий звіт за весь період діяльності коордцентру. Незабаром чекайте публікацію про роботу Координаційного центру допомоги броварським військовим в деталях.