• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

МВС Київщини радитиметься з громадою щодо нового керівника броварської міліції

Червень11/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

ment1При розгляді кандидатів на посаду начальника Броварського міського відділу міліції в обов’язковому порядку буде врахована думка громадськості. Про це заявив начальник ГУ МВС в Київській області Ярослав Голомша у відповіді на звернення Броварської Народної Ради щодо процедури призначення нового начальника міської міліції.

У листі за підписом Голомші зокрема йдеться про те, що кандидати на посаду очільника броварського МВ відбиратимуться зі списку осіб, зарахованих до кадрового резерву, оприлюдненому на офіційних веб-сайтах МВС та Головного управління. Однак у цих списках відсутні прізвища місцевих правоохоронців, котрі вже заявили про свої наміри обійняти вакантну посаду головного міліціонера Броварів.

фото 2 (1)

Як сказано на сайті  Люстраційного комітету Броварської Народної Ради, це може бути пов’язано з бажанням нового керівництва МВС призначати начальниками міськвідділів немісцевих службовців, аби зменшити корупційні ризики. Водночас, як повідомляє координатор Люстраційного комітету в Броварах Андрій Качор, комітет планує подати повторне звернення в  ГУ МВС Київщини, щоб достеменно з’ясувати, чи розглядатимуться обласним керівництвом кандидатури броварських міліціянтів на заміщення посади начальника броварського МВ.

Нагадаємо, що раніше Броварської Народною Радою було направлено звернення в ГУ МВС в Київській області з приводу зміни керівництва місцевої міліції із закликом, аби відповідні кадрові рішення відбувалися за участі громадськості через процедуру публічного обговорення. Крім того, 19 травня під час акції біля броварської міжрайонної прокуратури активісти Люстраційного комітету звернулись до Генерального прокурора та очільника відомства Київщини з вимогою звільнити броварського прокурора Миколи Гарника.

 • avatar
  Ольга
  8 років тому

  Так называемому «люстрационному сектору БНР» посвящается:
  Молчи, позорная стыдоба,
  И не качай свои права!
  Ты у громады – просто ж…а,
  А думаешь, что голова