• Сьогодні: Четвер, 21 Жовтня, 2021

Аварійність пасажирських перевезень зросла, броварське ДАІ проводить бесіди з автоперевізниками

  • 47996
  • 47996
  • 47996
  • 47996
  • 47996
  • 47996
Листопад02/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Аварійність на автошляхах зростає, зауважують правоохоронці: кількість ДТП за участі перевізників за цей рік зросла майже вдвічі, а кількість постраждалих пасажирів – вчетверо. З метою попередження подальших ДТП, сьогодні, 2 листопада, у відділенні ДАІ з обслуговування м.Бровари та Броварського району відбулась нарада. Окрім міліціянтів, на ній були присутні перевізники: «Автосоюз», «Союзавто», «Інвантранс», «Автопас-К», АТП-13029, «Автоплюс», ФОП Пилипчук, ФОП Махонько, ФОП Хоменко.

Відділення Державтоінспекції з обслуговування м.Бровари та Броварського району повідомило на своїй сторінці у Фейсбук, про те, що за 10 місяців 2015 року, на території міста та району сталось 23 дорожньо-транспортні пригоди за участю автобусів, які здійснювали перевезення пасажирів, в яких 16 чоловік отримали тілесні ушкодження. За аналогічний період 2014 року трапилось 13 дорожньо-транспортних пригод за участю автобусів, в яких травмовано 4 осіб.

Тільки за останні дні трапилось дві ДТП з потерпілими, інформують правоохоронці, а саме:

– 24.10.2015 року на автодорозі Київ – Чернігів, водій Л., керуючи автобусом «АТАМАН», скоїв наїзд на велосипедиста, в результаті чого той отримав тілесні ушкодження;

– 28.10.2015 року в м. Бориспіль, водій З., керуючи автобусом «Рута 19», не урахував дорожньої обстановки, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та скоїв наїзд на електроопору, в результаті чого водій та шість пасажирів отримали тілесні ушкодження.

Також сьогодні у броварському відділенні ДАІ відбулася зустріч з перевізниками, повідомляють міліціянти. На ній були присутні представники підприємств, які здійснюють пасажирські перевезення: «Автосоюз», «Союзавто», «Інвантранс», «Автопас-К», АТП-13029, «Автоплюс», ФОП Пилипчук, ФОП Махонько, ФОП Хоменко. Також у нараді взяли участь інспектора технічного нагляду ДАІ та начальник відділення ДАІ Трач О.В. Правоохоронці наголосили на необхідністі суворого дотримання правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів перевізниками, приведення транспортних засобів у належний технічний стан.

Відділення Державтоінспекції звертається до мешканців міста Бровари та Броварського району з проханням інформувати про всі випадки порушень Правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів за тел.: 6-49-94, 5-34-04 або 102, або на сторінці у Facebook, для вжиття відповідних заходів реагування у відповідності до чинного законодавства України.

Фото – Відділення ДАІ з обслуговування м. Бровари та Броварського району