• Сьогодні: Понеділок, 26 Вересня, 2022

Броварчани вимагають узгодити з громадою кандидатуру на посаду начальника міліції

Травень07/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

ГоломшаМинулого тижня члени Броварської Народної Ради звернулись до новопризначеного керівника обласного управління міліції Ярослава Голомші з вимогою провести громадське обговорення кандидатур на посаду начальника броварського відділку. Нагадаємо, призачення Голомші також відбувалось через проведення відкритого конкурсу та обговорення.

Громада Броварів пропонує керівництву ГУ МВС України в Київській області зробити наступні кроки:

1)    здійснити відбір кандидатів на вакантну посаду шляхом оголошення відкритого конкурсу;
2)    оприлюднити перелік кандидатів на посаду на офіційному веб-сайті ГУ МВС України в Київській області;
3)    визначити терміни для проведення громадського обговорення кандидатур на посаду начальника Броварського МВ;
4)    врахувати думку громади під час ухвалення рішення про призначення начальника Броварського МВ.

Звернення до Голомші

За інформацією “Сайту громади Приірпіння”  очільник люстраційного комітету та член кадрової комісії Єгор Соболєв назвав Ярослава Голомшу гідною кандидатурою: “У першому турі кандидатури, які подались на конкурс були відверто слабкими. У другому турі – було вже краще й ми спинилися на Голомші. Його єдиний недолік – це те, що брат Микола Голомша є заступником Генпрокурора України. Але тут не було кумівства. Я перевіряв про нього інформацію за своїми джерелами. Захаров (Харківський правозахисник, який колись претендував на посаду омбудсмена) як член комісії – теж перевіряв інформацію по ньому. Київщина – це насамперед зловживання в земельній сфері. Тому тут кандидатура була особливо стратегічно важливою”.

Довідка “Сайту громади Приірпіння”: Ярослав Голомша – народився у Сколівському районі Львівської області. Закінчив Тернопільський фінансово-економічний інститут. Далі здобув освіту у Львівському Інституті внутрішніх справ. Починав кар’єру з “опера”. Був заступником начальника служби внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС України. З 2008 року став керівником міліції Рівненської області з 2007 році, де спершу винаймав кімнату у відділку міліції. У 2010 році, коли було обрано президентом Віктора Януковича, Ярослав Голомша у віці 49-ти років подав рапорт про відставку й попросився на пенсію.