• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

АНОНС: 11 березня у Броварах покажуть виставу за мотивами Джорджа Орвела «1984»

Березень09/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цієї суботи, 11 березня, у мистецько-культурному центрі «Прометей» покажуть пластичну виставу «1984» за мотивами Джорджа Орвела. Всесвітньо відомий твір-антиутопію на тему диктатури ставить київська театр-студія «Сплеш». Про це йдеться на сторінках організаторів заходу.

Як зазначено в оголошеннях, вистава відбудеться 11 березня о 18:00 в МКЦ «Прометей», що на бульв. Незалежності, 4. Вхід платний. Вартість квитків – від 90 до 200 грн. Захід зможуть відвідати лише особи, що досягли 16-річного віку.

Як вказують організатори, театр-студія «Сплеш» покаже виставу вперше у Броварах. Режисеркою-постановницею дійства є Влада Белозоренко. А хореографинею – Катерина Лук’яненко.

«1984» – культовий роман-антиутопія англійського письменника Джорджа Орвела, що показує деградацію головного героя під впливом тоталітарної системи. Твір, написаний через декілька років по завершенню Другої світової війни, описує світ, у якому панує тоталітарні режим. До 1988 року книга була заборонена в СРСР. Із 2015 року виданий переклад українською мовою.