• Сьогодні: П’ятниця, 22 Жовтня, 2021

АНОНС: Цього тижня розпочнуться суди проти перейменування броварських вулиць

Березень21/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цього четверга – 24 березня – має відбутися судове засідання за позовом проти Броварської міської ради. Три громадянки просять Феміду скасувати грудневе рішення, яким у нашому місті перейменували 70 вулиць і провулків. А вже наступного вівторка – 29 березня – заплановане засідання по іншій справі. Позивачка Тетяна Немчина, як зазначає суд, так само має намір скасувати «декомунізаційне» рішення міськради.

24 березня о 16:30 призначене засідання за позовом громадянок Людмили Шубіної, Світлани Федяніної та Наталі Олейнік. Справу мали почати розглядати ще 22 лютого. Однак, як зазначили працівники суду, засідання перенесли у зв’язку із хворобою судді – Наталі Маценко.

29 березня об 11:00 заплановане засідання по іншій справі за позовом Тетяни Немчиної. Розгляд має відбутися так само вперше. На сайті Державної судової адміністрації України вказали: суддею призначений Андрій Шинкар.

Zbory-koordynatsijnoyi-rady-gromadskyh-organizatsij-03
Тетяна Немчнина, одна із позивачок. На фото – під час заходу на підтримку присутності колишніх регіоналів та КДБістів у броварській владі

Як ідеться у відповіді броварського суду на інформаційні запити, в обох заявах позивачі вимагають скасувати рішення міськради від 25 грудня 2015 року. Ним новообрані депутати та міський голова Ігор Сапожко одноголосно перейменували 70 вулиць і провулків у Броварах.

Раніше нашим журналістам вдалось отримати від броварського суду копію позовної заяви, поданої Людмилою Шубіною, Світланою Федяніною та Наталею Олейнік. У документіі пані зауважують що рішення міськради буцімто порушує їхні права. На думку позивачок, через перейменування їм доведеться «здійснити певні дії щодо зміни адреси житла». Також вони переконують, що процедура ухвалення рішення була порушена, а колишня вулиця Черняховського нібито не підпадала під дію закону про декомунізацію.

Натомість, копію позову від Тетяни Немчиної броварський суд не надав. Відомо лише, що пані разом з Людмилою Бабенко та Іриною Ніловою змогли подати заяву лише з четвертої спроби. До того Феміда повертала документи позивачам.

Варто зазначити, що Тетяну Немчину, Людмилу Бабенко та Ірину Нілову прямо пов’язують із нинішньою виконавчою владою міста. Немчина та Нілова, зокрема, були організаторами заходів на підтримку заступника міського голови, екс-члена Партії регіонів Лариси Виноградової та керуючого справами виконкому, працівника КДБ Костянтина Кузнєцова.

Тим часом, на боці відповідача, Броварської міської ради, виступили члени робочої групи з підготування пропозицій щодо перейменування вулиць у місті Броварах. Раніше вони подали до органу самоврядування листа, у якому учасник групи Дмитро Карпій навів деякі факти, аргументи та матеріали.

Зокрема, він переконує, що один із долучених до першої справи документів сфальсифікований. Окрім того, в листі активіста наведені публікації в місцевих ЗМІ та на сайті міськради, що стосуються перейменування вулиць – із літа 2015 року. Вони, вважає Дмитро Карпій, доводять тривалість процесу обговорення декомунізації у Броварах. Член робочої групи пропонує використати ці факти у справі задля ефективного захисту законних прав та інтересів мешканців міста.

 • avatar
  Mangol
  6 років тому

  По Черняховського цілком згоден. Невідомо кому став поперек горла бойовий генерал Іван Данилович Черняховський, що загинув в бою захищаючи свою рідну землю від фашистів.

  • avatar
   Дмитро Карпій
   6 років тому

   Справді? Той, чиї підлеглі масово ґвалтували і вбивали мирне населення Східної Пруссії, заслуговує бути в броварській топоніміці?

   • avatar
    Mangol
    6 років тому

    А скільки українського мирного населення було вбито і згвалтовано??? Як на те пішло, то абсолютно в кожної людини можна знайти свої скелети в шафі, абсолютно в кожної, ніхто не безгрішний.

 • avatar
  Amon Ra
  6 років тому

  лишній доказ того, що в Броварах патріотів не більше ніж в Краматорську який чекає на повернення “Рузгога міра”

  • avatar
   ofis64
   6 років тому

   в броварах полно свидомых жлобов вроде тебя долбоёба,)) утверждающих что понятие Россия Петр 1 ввел,)) хотя все грамотные люди знают что Россией называли славянские территории Византийцы, и слово Россия греческого происхождения, дословно означающее – Русь.

   • avatar
    Amon Ra
    6 років тому

    Пиздуй на красную площадь дрочить на икону Сталина! Этот твой пост- лишний раз доказывает, что ты ватный мозахист-извращенец-, балдеешь когда тебя “биндеровцы” хуями обкладывают- если тебя не находят- сам ищешь, провоцируешь, а потом читаешь ответы и сублимируешь, как тебя насилуют… старый пидар!

    • avatar
     ofis64
     6 років тому

     долбоеб ты сказочный, который употребляет слова не понимая их значения)), открой словарь философский и прочитай что такое сублимация, также посмотри понятие слова педерастия… пидар это ты и твои бандеровцы на самом деле, и в этом нет ничего удивительного, так как погоняло у Степана Бандеры в немецкой тюрьме было – БАБА)))..
     пойми наконец то что ИСТИНА не зависит от чьего либо мнения, и от того что ты будешь срать в коментах жидким поносом из своей тупой башки, она не изменится… и Киев как был матерью городов русских так им и останется, пусть даже ему придется опять сгореть из за таких долбоебов как ты.

 • avatar
  Amon Ra
  6 років тому

  для Mangol : вАША відповідь Дмитро Карпій на кшталт: німці перші почали, а радянська армія просто відплатила тим же… Да, ніхто не “безгрішний”- так давайте пошукаємо, що було позитивного в Сталіні і Гітлері- може знайдеться щось в честь чого зможемо назвати їхніми іменами вулиці, чи навіть памятники поставимо??? Бровари- типовий приклад вати, патріотично налаштованих жителів не більш 30%, стільки ж Регіонально-комуняцького бидла, інші 40%- совкове ватне бидло, яке нетерпиме до будь-яких змін, їм не важливо скільки злочинів скоїв той чи інший “герой”- аби не чіпали їхній звичний устрій життя..

  • avatar
   Mangol
   6 років тому

   Змінимо назву вулиці і бац!!!завтра в броварах комунальний рай!!!І хто ти такий щоб обзивати моїх співгородян бидлом??? Яким чином зміна назви вулиці Черняховського конкретно змінить звичний устрій життя людей, які на ній проживають???

   • avatar
    Дмитро Карпій
    6 років тому

    Яким чином – вже давно розповіли психологи, педагоги, соціологи та історики. І ще, якщо ви не помітили, вулиця вже змінила назву. Але знаходяться ті, кому це дуже недовподоби. І чомусь саме серед колишніх комуністів, регіоналів та різних посіпак міської влади.

    • avatar
     Mangol
     6 років тому

     Я так розумію що зараз будь-яка реформа в Україні робиться для покращення життя людей, принаймі так декларує теперішня влада.Психологи, педагоги – це звичайно добре, але яким конкретно чином покращиться життя людей на Черняховського після перейменування вулиці на Петлюри???Може покращиться якість комунальних послуг, знизяться тарифи на газ та світло, в людей підніметься зарплата, стане якісною та доступною медицина та освіта???Вся ця соціологія, духовне, все це звичайно добре та потрібне, але мені здається що людей хвилюють набагато більш банальні речі.Я думаю що влада цим законом намагалася лише посіяти ворожнечу між людьми, адже не могла не знати до яких наслідків призведе його прийняття.Нічого не можуть зробити в економіці, рівень життя катастрофічно падає, давайте відволічемо електорат від всього цього, нехай гризуться на якій вулиці жити.Що завтра їсти, в чому дитина піде до школи, чим заплатити за “європейські” тарифи – ось що мені здається хвилює людей більше ніж те, на якій вулиці вони живуть.Виходить, якщо нічого якісно нового та корисного для людей перейменування не дасть, якість життя вже завтра докорінно не зміниться, будуть лише точитися суперечки, то навіщо взагалі все це потрібно…Банальне відволікання людської уваги від загальнодержавного дерибану.

     • avatar
      Дмитро Карпій
      6 років тому

      Вичищення пропаганди тоталітаризму – важливий елемент для зміни свідомості людей. А головне – для правильного виховання дітей. Ми вже виростили за незалежності ще одне покоління совка – байдуже, аморфне, яке нічого не хвилює. І ще дивуємось, чого досі так погано живемо. А чого дивуватися, поки польща, Литва, очистившись, пішли далі, і мають значне покращення, ми досі не можемо відірватися від совка. І цим ще стимулюємо окупантів іти далі на схід. Пів-Донбасу та Крим вже втратили через пропаганду. Якщо так далі піде, можемо втратити всю України. Не сьогодні, так через 10-20 років, коли виросте ще гірше покоління.

     • avatar
      Mangol
      6 років тому

      Яким чином назва вулиці Черняховського пропагує тоталітаризм? Це всього лише назва,набір букв та цифр.Ви дійсно вважаєте,що зміна назви сьогодні призведе до збільшення ввп завтра?Може з’являться нові робочі місця чи підніметься зарплата?По вашому сьогодні в тому що ввп України в 5 разів менше ввп України зразка 1991 року винне обхаяне вами “аморфне покоління”.Воно що,не працює,не хоче достойно жити і виховувати дітей?І хватить вже в кожному коментарі ставити в приклад Польщу і Прибалтику.Польща ніколи не була в складі Радянського Союзу,а Прибалтика хоч і була,проте недаремно її називали “радянською європою”,нічого і порівнювати тогочасну Україну і Литву.Може краще подискутувати на тему перейменування коли рівень зп підніметься хоча б до рівня часів бандита януковича?

     • avatar
      Amon Ra
      6 років тому

      Голосувало за Сапожка?- так от тепер бийся головою об стіну, а не питай чому так “погано живеться?” ! Вам дай волю- завтра вийдете на вулиці і будете кричати: “Путін памагі!” і цілувати ікони Сталіна!

     • avatar
      Mangol
      6 років тому

      Голосував взагалі то за Саука, але якщо більшість броварчан проголосувало за Сапожка то так тому і бути.І я до речі в жодному коментарі не жалівся що мені погано живеться.Чи ти вважаєш що якщо в усій Україні жопа, то в Броварах буде райський оазис???В нас і так ніби ж вибрали “демократичну більшість ” в міськраду, всі полегшено видихнули повітря, ось жеж зараз бандита Сапожка знімемо і в тюрму його!!!А по факту вибрані демократи виявилися такими ж запроданцями як і папєрєдніки.

     • avatar
      Amon Ra
      6 років тому

      Монгол, идить твою в бога душу мать, хул@ ж ты, жук короладский не пришел на суд отстаивать свои убеждения? http://mpz.brovary.org/bazhayuchi-povernuty-brovarskym-vulytsyam-komunistychni-nazvy-ne-z-yavylysya-na-sud/

   • avatar
    Amon Ra
    6 років тому

    я такий же житель м. Броварів, знаю скільки броварчан, як скот, зганяли на антимайдан- вони мовчки йшли, там бухали і отримували своїх 30 срібних, знаю як під військоматом мобілізованим бійцям кричали в спину “фашисти” і т.д, знаю що з 100-тисячного міста на міському Майдані було не більше 500-600 людей … Знаю про “антифашистські марші” іпід проводом “великого кормчого”- бандюги Сапожко, якого після Революції Гідності знову переобрали мером…тому я маю повне право вважати таких як ти- ватним бидлом! А пояснювати “що зміниться від зміни назви вулиць” таким як ти і ці “позивачки”- все рівно що вчити віслюка висшій математиці…

    • avatar
     Mangol
     6 років тому

     Ну красавчік,всі бандюги і зрадники,один я патріот!Може влаштуєш зрадників-бюджетників на роботу і зп їм платитимеш?А чого ти не пішов в суд з документами,які вказують на те,що Сапожко злочинець?В нас же відбулась революція гідності,при владі справжні патріоти Яценюк і Порошенко,все тепер добре і по демократичному.Тут на сайті половина статей про те,що Сапожко злочинець,так може ти і тобі подібні петушки назбирали б доказів,пішли в суд і дивись не проголосували б зрадники і алкаші броварчани за Сапожка?Ну в нас же здається тепер жити по новому і все чесно і правильно,ну так вперед в самий чесний в Україні броварський суд і на наступних виборах отрезвівші броварчани проголосують за тебе.А до тих пір вибач,але ти балабол.

     • avatar
      Amon Ra
      6 років тому

      “петушкти”..? Іди смоктати Путлєру, гнида сепарська!

     • avatar
      Mangol
      6 років тому

      А по суті є що заперечити, чи сірої рідини не вистачає?

     • avatar
      Amon Ra
      6 років тому

      Невже ти думаєш, що тобі буде хтось щось “пояснювати?-для цього , як мінімум, треба щоб тебе вважали людиною і достойним опонентом, ти ж-ватне бидло, скотиняка і сепаратист, твоє місце-в зоопарку Даунбас: там і вулиці не перейменовують, і комунальні проблеми вирішили.., “петушок” ти ватний…

     • avatar
      Sergey Bardashov
      6 років тому

      Ляшко-петушара, я тебя узнал. Перелогинься :)

     • avatar
      Дмитрий Кишковский
      6 років тому

      Трактуете по своему…

      Потому что переименование улиц не может повлиять на социальную (материальную , экономическую ) ситуацию ( в городе, стране, мире).

      Но в тоже время увековечивать названия улиц именами сомнительных героев ( сейчас я говорю как о коммунистических так и о вызывающих неоднозначную позицию “новых” героях).

      Любое действие должно быть аргументированным . (тут можно долго размазывать сопли по коммунистам или по пришедшим им на смену героям ). Пропущу …

      Лично я бы запретил называть улицы в честь политических деятелей , и военнослужащих ( какими бы небыли великими заслуги этих людей ) . Война и политика это не наивысшие достижения человечества.
      А если улицу называют в честь кого либо или чего либо на каждой улице должно быть табличка ( допустим на доме №1 – «Улица названа в честь Величайшего (исследователя , хирурга , спортсмена, Художника, Поэта , итд) за … (аргументацию)» .
      Все .

      ЗЫЗЫ Все что не касается переименования – вас заносит. Или боритесь или не нойте.

  • avatar
   Sergey Bardashov
   6 років тому

   Якщо навколо тебе одне бидло та “ватнiки” то можливо насправдi бидло ти? Якщо ти вважаеш що скрiзь одна вата то може насправдi то не вони вата, а ти вишивата?

   • avatar
    Andriy Kachor
    6 років тому

    Розкажи це тим українцям, які виходили на мітинг під жовто-блакитними прапорами в Донецьку проти всюдисущої тамтешньої вати. Їх теж називали вишиватою. Багато з них, схожих на тебе, лежать зараз в могилах від ГРАДів твоїх друзів сепарів

    • avatar
     Sergey Bardashov
     6 років тому

     Не прийшли би зi зброею в руках то не лежали б.

     • avatar
      Andriy Kachor
      6 років тому

      ясно. передаси привіт бурятам, які кормлять хробаків в донецьких териконах, коли зустрнешся зі своїми собратьямі на тому світі

     • avatar
      Sergey Bardashov
      6 років тому

      Тiльки пiсля того я ти передаш привiт гробiкам-кiборгам якi й досi гниють у ДАПi :)

    • avatar
     ofis64
     6 років тому

     мой дед уроженец екатеринославской губернии, прошедший всю европу, когда к власти пришел Ющенко и начал славить бандеру, сказал – пусть кто угодно будет, только не бандеровцы, это нелюди! животные так не поступают как они поступали… семеро его братьев остались лежать в сырой земле от той войны, и кем нужно быть что бы став под знамена пособников Гитлера идти и воевать против своего же народа лишь потому что они не хотят жить в стране где славят фашистов? желто голубой флаг это шведская заплатка и ни что иное… а красно черный флаг это эта же заплатка но уже в крови…так что у вас блядей нет будущего, история повторяется когда ее переписывают или забывают.