• Сьогодні: Вівторок, 28 Вересня, 2021

«Brovary Challenge 2016»: триває набір на конкурс із англійської мови – переможці поїдуть до Англії

Вересень29/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У Броварах відбудеться конкурс із англійської мови «Brovary Challenge». Щороку його проводять серед старшокласників Броварів та Броварського району. Призери отримають цінні подарунки, а двох найкращих відправлять у двотижневу подорож до Англії. Про це йдеться у повідомленні на сайті фонду «Лівобережна Київщина».

Як зазначено в правилах конкурсу, учасниками можуть стати учні 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Броварів і Броварського району. Вони не повинні мати спеціалізації з англійської мови та не повинні бути переможцями міжнародних програм та конкурсів. До участі не допустять також тих, хто перебував на навчанні в США та Великій Британії протягом останніх 3-х років.

Реєстрація на конкурс триває до 12 жовтня. Потенційним учасникам потрібно заповнити відповідну форму на сайті фонду «Лівобержна Київщина». Сам конкурс відбудеться 15 жовтня в приміщенні школи № 6, що по вул. Герцена, 3.

Переможців обіцяють нагородити цінними призами. Двоє найкращих (один із міста та один із району) отримають двотижневу подорож до Англії під час літніх канікул 2016-2017 навчального року. Не забудуть і про вчителів, які підготували переможців, їх також відзначать.

Як зазначають у фонді, конкурс проводять з метою формування у школярів Броварщини сталої зацікавленості англійською мовою, надання учням можливості змагатися (не виїжджаючи зі свого району чи міста), перевірити свої знання  англійської мови та надати можливості обдарованим учням познайомитися з культурою Англії та навчатися в міжнародній школі.