• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

Центрвиборчком зареєстрував у 97 окрузі кандидата в народні депутати від партії «УДАР» Павла Різаненка

Серпень10/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

9 серпня 2012 року Центральна виборча комісія зареєструвала висуванця політичної партії «УДАР» Павла Різаненка кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 97.

Різаненко Павло Олександрович, народився 12 липня 1975 року в селі Красилівка Броварського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Бровари Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». Зареєстрований рішенням ЦВК від 09.08.2012 № 218 (додаток 10).

Загалом на даний момент згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті Центрвиборчкому, по мажоритарному округу № 97 зареєстровано 16 кандидатів, з них 5 кандидатів у порядку самовисування (Олег Іваненко, Микола Семеняка, Сергій Шапран, Олександра Ярошенко та Дмитро Ратніков) та 11 кандидатів від політичних партій (Володимир Галицький (Комуністична партія України), Олена Крупа (Молодіжна партія України), Ольга Єрухимович («Народна ініціатива») та Хазар Думан Огли Аскєров («Соціалістична Україна»), Сергій Федоренко (Партія регіонів), Оксана Мельник («Солідарність жінок України»), Сергій Бакал (Ліберальна партія України), Олег Кищук («Батьківщина»), Лариса Мотрич («Держава»), Андрій Супрун («Віче»), Павло Різаненко («УДАР»).

Звертаємо увагу, що на сайті ЦВК окрім коротких біографічних даних зареєстрованих кандидатів оприлюднено також їхні передвиборчі програми та декларації про доходи за 2011 рік.

Починаючи з 30 липня, «Маєш право знати» проводить громадський моніторинг за всіма етапами виборчої кампанії у виборчому окрузі №97, до якого входять міста Бровари та Березань, смт Баришівка, Броварський та Баришівський райони. У фокусі нашої уваги – висування кандидатів у народні депутати, процес реєстрації кандидатів, передвиборча агітація, день голосування, підрахунок голосів та оприлюднення результатів виборів.

  • avatar
    Сергій Іллюхін
    11 років тому

    Ого, оперативно працює ЦВК – навіть декларації вже відсканували та оприлюднили!