• Сьогодні: Середа, 17 Серпня, 2022

Скандальна забудова лісу: прокуратура встановила факт службового підроблення документів

Листопад14/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Прокуратура Київської області розглянула запит народного депутата Павла Різаненка щодо підроблення акту обстеження зелених насаджень лісової зони на розі вулиць В’ячеслава Чорновола та Василя Симоненка у 2007 році. В результаті, правоохоронці встановили факт кримінального правопорушення. Про це йдеться у відповіді прокуратури, оприлюдненій Павлом Різаненком.

Нагадаємо, згідно з актом обстеження зелених насаджень, у 2007 році комісія у складі працівників броварського виконкому побачила замість лісу «ріллю» та «чагарникову рослинність». Тоді чиновники дали висновок: «вважати за можливе будівництво багатоквартирної житлової забудови по вул. Чорновола на земельній ділянці орієнтовною площею 1,9га приватному підприємству «Делавер».

Як зазначають правоохоронці, за результатами розгляду запиту нардепа Броварська місцева прокуратура внесла відомості до єдиного  реєстру досудових розслідувань за фактом службового підроблення документів. Акт обстеження зелених насаджень, – йдеться у відповіді, – містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

15000785_882053531895362_6190228491548460516_o

Павло Різаненко вказує, що встановити винних осіб не буде проблемою, оскільки всі їхні підписи є під актом обстеження. Серед них: міський голова Ігор Сапожко, тодішній заступник міського голови Василь Андреєв, очільниця відділу містобудування та архітектури Лілія Рибакова, керівник місцевої санслужби Віталій Прокопенко, очільниця відділу культури Наталя Багмут та інші.