• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

“Маєш право знати” оголошує конкурс запитань до Павла Різаненка

Грудень03/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У середині грудня команда “Маєш право знати” планує зробити інтерв’ю з Павлом Різаненком, якого мешканці нашого міста 28 жовтня делегували до Верховної Ради України представляти свої інтереси.

12 грудня новообрані народні депутати України мають зібратись на свою першу сесію та вступити у повноваження. Відповідно ми плануємо поцікавитись у переможця виборчих перегонів у 97 мажоритарному окрузі його планами на майбутнє, при чому не лише в загальнодержавному контексті, а на рівні округу та Броварів зокрема. Також ми маємо намір з певної часової дистанції проаналізувати спільно з нашим співрозмовником ключові моменти виборчої кампанії, яка проходила у Броварах дуже бурхливо та навіть скандально.

Зрозуміло, що свій перелік запитань ми готуватимемо, керуючись власним журналістським чуттям та досвідом. При цьому ми не виключаємо, що якісь питання та важливі моменти, які цікавлять броварську громадськість, ми можемо випустити з уваги. І щоб цього не сталось, ми пропонуємо нашим читачам долучитись до процесу формування пулу запитань до Павла Різаненка.

Для цього вам потрібно у коментарях до цієї публікації написати те запитання, яке ви б хотіли, щоб наші журналісти поставили майбутньому співрозмовнику. І зробити це потрібно до 10 грудня. Після цього ми проведемо на сторінках “Маєш право знати” у соцмережах голосування та визначимо три найрейтинговіших запитання, відповіді на які ми зобов’язуємося отримати від Павла Різаненка. 

 • avatar
  Rost Tovstenko
  10 років тому

  Чому в”їзд до Броварів з боку Калинівки виглядає ніби після гітлерівських бомбардувань? Складається таке враження, що територія Броварів починається після світлофору, а територія району закінчується після знаку “Бровари”. Територія ж від знаку до світлофору – нічия і ремонтувати її не потрібно. Хоч я і не провидець, але з впевненістю можу сказати, що після першого снігу там буде купа ДТП. Ситуація на першому світлофорі при в”їзді в Бровари не новина. Скільки там проїзджаю, стільки й боюсь, щоб колеса не повідлітали, або в “зад” не влетів немісцевий водій. Невже при ремонті десятків кілометрів дороги по Броварах не знайдеться пів машини асфальту на ці ями?

 • avatar
  Іван Жуковський
  10 років тому

  Чи підтримує пан Різаненко відміну пенсійної реформи? 

 • avatar
  Andriy Kachor
  10 років тому

  У мене багато запитань, але щоб не постить одне за одним, я спробую поставити їх в одному дописі, якщо можна: 

  1. В якому парламентському комітеті Ви хотіли би працювати? Які найперші ініціативи Ви б там реалізовували?
  2. Які перші законопроекти хотіли б винести на розгляд Ради? А які наявні закони – скасувати? 
  3. Чи будете Ви й надалі впливати на громадсько-політичне життя Броварів та контролювати міську владу та правоохоронні органи? Якщо так – то яким чином і за допомогою яких механізмів? 
  4. Кого б передусім Ви б хотіли притягнути до відповідальності за протидію чесній виборчій кампанії у Броварах? Якщо так – яким саме чином Ви плануєте притягувати таких осіб до відповідальності? 
  5. Чи буде Ваша фракція створювати парламентську ТСК з приводу розслідування зловживань від час виборчої кампанії? Чи відбувались з приводу цього вже попередні консультації і чи є в подібному списку порушників фігуранти з округу № 97?
  6. Які подальші плани партії “УДАР” у Броварах? Чи готується партія вже до виборчої кампанії по місцевим виборам? 
  7. Чи має партія попередні кандидатури щодо наступного броварського мера? Чи починались вже відповідні перемовини або консультації? Якщо ні – чи думали Ви особисто, хто потенційно може стати наступним градоначальником? 
  8. Чи співпрацюватиме “УДАР” у Броварах із опозиційними силами: “Свободою” та “Батьківщиною”? Якщо так – у якому форматі? 
  9. Якою своєю головною місією Ви вважаєте свою роботу у парламенті? 
  10. Після Вашого обрання нардепом у Броварах відбудуться довибори. Як, на Вашу думку, в цьому випадку вестиме себе влада: кине туди усі ресурси чи навпаки – “здасть” округ як безперспективний з огляду на високий рейтинг опозиції? 
  11. Які шанси в опозиції та “УДАРу” зокрема на наступних місцевих виборах у Броварах? На вашу думку, як на подібні “розклади” уплинула цьогорічна виборча кампанія? 
  12. Скільки, на Вашу думку, “протримається” теперішнє скликання ВРУ? Наскільки вірогідним є розпуск парламенту після 2015 року? 

 • avatar
  Nata_ly
  10 років тому

  Підтримую нижченаведене питання:
  2. Які перші законопроекти хотіли б винести на розгляд Ради? А які наявні закони – скасувати? 

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Чи готовий Павло Різаненко фізично перешкоджати ухваленню законів із порушенням регламенту?

 • avatar
  Viktor Kruk
  10 років тому

  Підтримую 2-й, 4-й та 5-й пункт запитань від Андрія Качора. Як, зрештою, й усі інші, але ці у першу чергу.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Оксана Чернуха в Однокласниках запитує:
  “Как выживать молодым семьям которые не имеют своей жилплощади?Работаем с мужем без выходных.”

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Оксана Москальчук в Однокласниках запитує:
  “Дуже хочеться дізнатись про майбутнє будівлі ( в минулому басейна) , що
  знаходиться біля школи №2 і кому вона тепер належить, адже той стан, в
  якому вона знаходиться небезпечний для діток. А дітей туди тягне, як
  магнітом ”

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Сергій Омельченко у Фейсбуку запитує:
  “П’ять його першочергових завдань у якості нардепа?”