• Сьогодні: Середа, 7 Червня, 2023

Журналісти Лещенко та Найєм зустрінуться з броварчанами цієї неділі

Жовтень02/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

mustafa-3Цієї неділі, 5 жовтня о 10:00 в МКЦ «Прометей» розпочнеться зустріч з виборцями кандидатів в народні депутати від «Блоку Петра Порошенка», відомих журналістів Мустафи Найєма та Сергія Лещенко. В заході також візьме участь народний депутат України, кандидат-мажоритарник від президентського блоку Павло Різаненко. Про це «Маєш право знати» повідомили у виборчому штабі Блоку Петра Порошенка.

Мустафа Найєм – відомий український журналіст, один з головних розслідувачів «Української правди», відомий, зокрема випадком під час прес-конференції Януковича у грудні 2009-го року. Тоді Мустафа спитав про незаконний шлях здобуття кандидатом своєї резиденції — «Межигір’я». Тодішній кандидат у Президенти не спромігся гідно відповісти на незручне питання. Відео-відрізок передачі з конфузом майбутнього президента, обійшов всі провідні українські медіа-ресурси та став доволі популярним в інтернеті.

21 листопада 2013-го року, після відмови уряду Азарова від підписання Угоди про асоціацію України з ЄС, Найєм запостив у Фейсбук заклик прийти на Майдан, що і стало початком Євромайдану.  Цей пост зібрав 1600 лайків, 1225 комментарів і майже 900 перепостів. Люди почали збиратись на головній площі країни і не пішли з неї доти, доки Януковича не було скинуто з посади Президента України. Сьогодні Мустафа Наєйм балотується в український парламент під №20 списку «Блоку Петра Порошенка».

Сергій Лещенко – український політичний журналіст, один з викривальників схем «Сім’ї» Януковича, зокрема – оборудок підставних фірм «Сім’ї» навколо резиденції Межигір’я.  Автор книги «Американська сага Павла Лазаренка», лауреат десятків українських та міжнародних нагород в галузі журналістики. Політичний технолог В’ячеслав Піховшек у статті «Убити журналіста: Хто і як дестабілізує президентство Януковича», опублікованій 25 січня 2011 в газеті «Известия в Украине», написав, що плану дискредитації Президента України Віктора Януковича не вистачає завершального штриха. І тому не виключено, що такою крапкою, на думку Піховшека, може бути убивство журналіста, як це було зроблено з Гонгадзе. На роль жертви, пише автор, можуть вибрати Сергія Лещенка. Водночас, твердить Піховшек, у нього не має жодного факту, який дозволяє припустити, що на Лещенка готується замах. Наразі Лещенко має намір стати народним депутатом України, балотуючись під №19 у виборчому списку «Блоку Петра Порошенка»

Разом із Сергієм Лещенком та Мустафою Найємом участь в зустрічі з броварчанами візьме народний депутат України по нашому виборчому округу Павло Різаненко.

Початок о 10:00 в МКЦ «Прометей», вхід вільний.