• Сьогодні: Неділя, 25 Вересня, 2022

Опрацьовано 86% протоколів: розрив між лідерами зменшився

Жовтень28/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

ps3Станом на 10:38 сайт Центральної виборчої комісії оприлюднив дані по опрацьованим 85,92% протоколів голосування за мажоритарних кандидатів, та 85,18% за партійні списки.

Наразі відрив кандидата від Блоку Петра Порошенка, діючого депутата від нашого округу Павла Різаненка зменшився від найближчого переслідувача, висуванця «Народного фронту» Миколи Семеняки. Так, за останніми даними Різаненко набирає 33,13% голосів, в той час як Семеняка – 30,66%. Таким чином відрив Павла Різаненка від Миколи Семеняки зараз складає менше трьох відсотків. Водночас слід зазначити, що серед дільниць, результати по яким ще не внесені в базу ЦВК, більшість складають дільниці з Броварів, де в Різаненка рівень підтримки значно вищий за Семеняку. Тож найближчим часом слід очікувати збільшення розриву між двома фаворитами.

Ситуація в п’ятірці лідерів особливо не змінилась: третє місце продовжує утримувати Олег Кищук від «Батьківщини» з 6,99% голосів, за ним йде представник «Правого сектору» Дмитро Павельєв маючи 4,24% підтримки. Замикає п’ятірку висуванець Радикальної партії Олега Ляшка Олександр Фещун, наразі отримуючи 3,95%. Також до першої десятки кандидатів увійшли само висуванець Василь Андрєєв, кандидат від «Заступу» Володимир Масалітін, висуванка Ліберальної партії України Наталія Багмут, самовисуванець  Анатолій Юрченко та кандидат від «Опозиційного блоку» Олександр Порядін. Усі ці п’ять кандидатів разом узяті не набирають і 10%.

86_m1

Серед політичних сил в нашому окрузі утримує лідерство та збільшує відрив від конкурентів партія «Народний фронт»: наразі у «фронтовиків» 27,78% голосів за результатами 85,18% опрацьованих протоколів. Блок Петра Порошенка відстає на 1,6% і зараз має 26,12% голосів «за». Замикає трійку лідерів обєднання «Самопоміч» з результатом у 12,88%.

Четверте місце поки що утримує Радикальна партія Олега Ляшка з рівнем підтримки у 7,03%, у спину «радикалам» дихає «Батьківщина», яка зараз має 7,01%. Більше 5% бар’єр в нашому окрузі не подолала жодна політична сила.

86_p

До десятки лідерів також увійшли ВО “Свобода” (4,45%)«Громадянська позиція» Анатолія Гриценка (2,66%), «Опозиційний блок» (2,38%), «Правий сектор» (2,24%), Комуністична партія України (1,6%).

Усі результати можна дивтись в режимі онлайн на офіційному сайті Центрвиборчкому:за партійними списками та по мажоритарних кандидатах.