• Сьогодні: Субота, 3 Грудня, 2022

“Правий сектор” зареєстрував свого кандидата у виборчому окрузі № 97

Жовтень01/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Павельєв 3До кола учасників виборчих перегонів у броварському виборчому окрузі приєднався висуванець від партії “Правий сектор”. Днями Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 97 (Бровари, Березань, Броварський та Баришівський райони) Дмитра Павельєва, який є членом політичної сили “Правий сектор”.

Довідка ЦВК: Павельєв Дмитро Анатолійович – народився 15 березня 1987 року в місті Бровари Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, військовослужбовець, заступник командира взводу, Збройні сили України, член Політичної партії “ПРАВИЙ СЕКТОР”, проживає в місті Бровари Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія “ПРАВИЙ СЕКТОР”.

Дмитро з однодумцями брав активну участь у подіях, що відбувались у Броварах у лютому-березні цього року, коли міська громада на Народному Віче висловила недовіру меру-регіоналу та вимагала його відставки.

Нині 27-річний Дмитро воює у зоні АТО на Сході України:

Павельєв 2

Як ми вже повідомляли, на цьогорічних виборах до українського парламенту ЦВК вже зареєструвала у 97 окрузі 12 кандидатів: шістьох “самовисуванців” Сергія Крижанівського, Валерія Деркача, Василя Андрєєва, Олега Коломійця, Людмилу Пінчук, Олександра Стасюка, та шістьох кандидатів під політичних партій – Михайла Алєксєєнка (“Сильна Україна”), Олега Кищука (ВО “Батьківщина”), Миколу Семеняку (“Народний фронт”), Руслана Маховського (“Воля”), Миколу Стельмаха (Українська Народна Партія) та Павла Різаненка (“Блок Петра Порошенка”).