• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

Кандидатом від партії Тігіпка став член броварського міськвиконкому

Вересень23/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

140912140337_tihipko_party_624x351_unian22 вересня черговим зареєстрованим мажоритарним кандидатом по виборчому округу №97 з центром в Броварах став Михайло Трохимович Алєксєєнко – висуванець від політичної партії «Сильна Україна».

Михайло Трохимович є діючим членом виконавчого комітету Броварської міської ради, а паралельно працює начальником служби безпеки ТОВ «Броварський завод будівельних конструкцій». У Броварах Алєксєєнко більш відомий як колишній начальник місцевої пожежної частини.

На сайті Центральної виборчої комісії зазначається, що Михайло Алєксєєнко народився 20 листопада 1952 року, безпартійний, має вищу освіту та не має судимостей. За інформацією «Маєш право знати» донедавна Алєксєєнко був членом Партії регіонів.

У своїй програмі Алєксєєнко жодним словом не згадує про Бровари, Баришівку, Березань чи інший населений пункт округу, де балотується. Виглядає так, що програма, написана для Михайла Трохимовича – стандартизований варіант, що використовується мажоритарниками «Сильної України». Так, начальник служби безпеки будівельного заводу обіцяє своїм виборцям реформувати агропромисловий комплекс, вирішити соціальні питання та підняти рівень життя, встановити мир в державі. Алєксєєнко також не вказує якихось автобіографічних даних про власну персону та не пояснює, чому вирішив піти в народні депутати від «Сильної України».

Як відомо, за оцінками експертів, партія Сергія Тігіпка на цих виборах є однією з кількох політичних платформ, за допомогою якої мандати депутатів українського парламенту намагаються здобути екс-регіонали. Зокрема за списками “Сильної України” до Верховної Ради балотуватимуться такі одіозні екс-члени Партії регіонів як Володимир Макєєнко, Валерій Хорошковський, Антон Кіссе, Микола Джига, Святослав Піскун, Таріел Васадзе та ін.

Нагадаємо, що Михайло Алєксєєнко став третім мажоритарним кандидатом, зареєстрованим по 97-му виборчому округу на цих парламентських виборах. Раніше ЦВК зареєструвала двох самовисуванців: Сергія Крижанівського та Валерія Деркача.