• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

У Броварах не можуть організувати вибори

Лютий27/ 2013
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

383622379Броварська міська виборча комісія не здатна зібратись на власне засідання, аби призначити дату обов’язкових проміжних виборів в 20-му окрузі на Торгмаші. Про це журналісту «Маєш право знати» повідомив голова броварської ТВК Олександр Грицай.

Як запевнив Грицай, з його боку були вжиті всі можливі заходи, аби організувати засідання комісії, проте члени ТВК досі не можуть зібрати кворум. «Це не мої люди, друзі чи родичі, тому я не можу змусити їх зібратись на засідання», – заявив голова комісії в телефонній розмові. У зв’язку із цим Грицай порадив звертатись безпосередньо до ЦВК, аби та взяла ситуацію під контроль та власним рішенням призначила дату проміжних виборів у Броварах, які згідно з законом мали відбутись ще наприкінці січня.

У свою чергу «Маєш право знати» вже підготувало відповідну скаргу до Центральної виборчої комісії, в якій звертає увагу на безпорадність броварської ТВК та заявляє про необхідність організації довиборів на Торгмаші на найвищому рівні.

 Звернення в ЦВК щодо виборів на Торгмаші_1

Звернення в ЦВК щодо виборів на Торгмаші_2

Нагадаємо, що питання про призначення проміжних виборів в 20-му виборчому округу Броварів постало після перемоги міського депутата Різаненка на парламентських виборах 28 жовтня, після чого в броварській міськраді з’явилось вакантне місце 42-го депутата.

Раніше повідомлялось, що засідання броварської виборчої комісії постійно зривалось через відсутність на території України її голови Олександра Грицая.

  • avatar
    Dmytro Parobok
    9 років тому

    сьогодні броварська МВК надала таку цікаву відповідь:
    По суті звернення зауважуємо, що проміжні вибори призначаються територіальною виборчою комісією в порядку, встановленому Законом України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних та міських голів», у разі дострокового припинення повноважень депутата, обраного в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі на останню неділю шістдесятиденного строку з дня прийняття рішення про їх призначення.На сьогоднішній день Броварська міська виборча комісія провела кілька засідань, однак кворуму для прийняття відповідного рішення про призначення проміжних виборів депутата Броварської міської ради Київської області в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №20 досягнуто не було.