• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

Виконком вказав партіям на їх місце

Серпень02/ 2012
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Виконавчий комітет Броварської міської ради визначив місця на території міста Бровари для встановлення агітаційних наметів.

Згідно рішення виконавчого комітету №349 від 30.07.2012, на території міста Бровари визначено наступні місця для встановлення агітаційних наметів:
* вул. Грушевського, 15-а;
* вул. Чкалова, 5-а;
Рішення стосується всіх суб’єктів виборчого процесу, які мають намір розмістити агітаційні намети. Встановлення наметів в інших місцях, не передбачених рішенням, заборонено.

Це рішення виконавчого комітету стало логічним продовженням цілої серії заборон: протягом останніх кількох місяців виконком неодноразово забороняв розміщення інформаційних наметів, громадських та юридичних приймалень на вулицях міста. Зокрема це стосувалося ГО “Броварська ВАРТА”, Соціалістичної партії України, ВО “Батьківщина”, ГО «Громадський Захист Київщини».

Виняток становить лише “Партія Регіонів” – встановити намети їм дозволили на весь період виборчої кампанії (до 26.10.2012 включно). І не один намет, а одразу десять: у найлюдніших місцях, в тому числі і у самому центрі:
* по вул. Красовського, 25/1 (біля ТЦ „Форум”) – 1 намет;
* по вул. Короленка, 60 (біля ТЦ „Форум”) – 1 намет;
* по бульв. Незалежності, 13 – 1 намет;
* на майдані Свободи (біля ЦПЗ № 9 КОД УДППЗ „Укрпошта”) – 2 намети;
* по вул. Кірова, 1 (біля скверу ім.Т.Г.Шевченка) – 1 намет;
* по вул. 1-го Травня, 27а (в районі Геологорозвідки) – 1 намет;
* по вул. Гагаріна, 1 – 1 намет;
* по вул. Черняховського, 27 (біля магазину „Рибалка”) – 1 намет;
* по вул. Кірова, 90 (біля магазину „АТБ”) – 1 намет

Така нерівність суб’єктів виборчого процесу перед законом виглядає дуже дивно, особливо на фоні того, що 30 липня Голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк наголосив на нараді, що Київська область має стати взірцем додержання норм чинного виборчого законодавства, а всі політичні сили та «мажоритарні» кандидати повинні мати рівні можливості для ведення передвиборчої агітації.

Слід зазначити, що на заборони міськвиконкому політичні партії та громадські організації не звертають уваги. В ході рейду броварськими вулицями нашими журналістами було помічено чимало інформаційних наметів у невизначених для цього виконкомом місцях.

 • avatar
  Andriy Kachor
  10 років тому

  Заборона Сапожка не має жодної юридичної сили. Виражаючись лексикою “регіоналів” – такі заборони розраховані на “лохів”, які не знають елементарних нюансів чинного законодавства і “злякаються” “всесильного виконкому”. З таким же успіхом броварський міськвиконком може забороняти схід і захід сонця.  

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Вчора виконавчий комітет скасував своє рішення про надання дозволу Партії Регіонів на розміщення наметів у 10 місцях у центрі міста: http://docs.pravo-znaty.org.ua/p3763/07.08.2012/351

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Рішення №349, про яке йдеться у статті, СКАСОВАНО.
  Згідно нового рішення №395 ( http://docs.pravo-znaty.org.ua/p3929/21.08.2012/395 ) для розміщення інформаційних наметів визначено інші місця: 
  – вул. Красовського, 25/1 (біля ТЦ «Форум») 
  – вул. Гагаріна, 16 (біля супермаркету «Перекресток»)