• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

Тетяна Крилова очолила фракцію «Самопомочі» у Броварській міськраді?

Квітень13/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварська депутатка Тетяна Крилова стала лідеркою фракції «Самопомочі» у Броварській міській раді. Про це повідомили декілька джерел «Маєш право знати», які забажали лишитися невідомими. В осередку партії цю інформацію офіційно не коментують.

Згідно з наданою інформацією, днями під час внутрішнього засідання осередку «Самопомочі» Тетяну Крилову обрали очільницею фракції Броварської міської ради. Інші подробиці наразі невідомі.

Як розповів депутат від «Самопомочі» Володимир Чаюн, інформація щодо цього питання буде озвучена за місяць, 11 травня, під час 28-ї чергової сесії Броварської міської ради.

Слід зазначити, що тиждень тому про свій вихід із лав «Самопомочі» у групі «Бровари» на Фейсбуку заявив Олександр Корж, член команди броварського осередку партії. Серед причин «прощання» активіст назвав відсутність єдності в команді, небажання виконувати надані виборцям обіцянки, ігнорування інтересів мешканців, систематичну підтримку екс-регіоналів із команди Ігоря Сапожка, закритість і «тіньові стосунки» всередині фракції.

Нагадаємо, колишній лідер фракції «Самопомочі» у Броварській міській раді Андрій Василенко склав депутатський мандат наприкінці минулого року. Пізніше у соціальних мережах на запитання користувачів також повідомив, що ще у грудні 2016 року вийшов із лав фракції.